Strona główna Bez kategorii Dzieci pochwaliły się talentami

Dzieci pochwaliły się talentami

1

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy zaprosili swoich rodziców i bliskich na uroczysty koncert, podczas którego zaprezentowali to, czego pod okiem nauczycieli nauczyli się w szkole.

IMG_2047
Przygotowane prezentacje, jak na wstępie zaznaczyła dyrektor szkoły  Joanna Grębowska-Szpak, stanowią zaledwie mały fragment całorocznej pracy i trudno było ostatecznie zdecydować, co stanowić będzie treść uroczystej gali.
Obecni mogli obejrzeć polskie tańce narodowe, tańce Beskidu Żywieckiego i Śląskiego jak również tańce nowoczesne – hip hop i wiązanki z lat 50 i 60. Grupy przygotował uwielbiany przez dzieci instruktor tańca  Wojciech Skiślewicz. Obecni byli także instrumentaliści, którzy dźwiękami swoich instrumentów przenieśli słuchaczy w inny, ale bardzo ciepły klimat. Dużą grupę stanowili wokaliści – soliści i zespoły wokalne od oddziału przedszkolnego począwszy. Był też czas na krótkie widowisko sceniczne, przygotowane specjalnie na Świdnicką Gryfiadę, podczas której uczniowie klasy 4 otrzymali II miejsce i nagrodę prezydenta miasta w wysokości 1500 zł.
Koncert stanowił dużą frajdę dla wszystkich, a rodzice nie kryli dumy i wzruszenia. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 315 im. Jana Pawła II złożyła podziękowania dyrektorowi oraz wszystkim pracownikom Świdnickiego Ośrodka Kultury za  życzliwość i pomoc w organizacji wszystkich przedsięwzięć podejmowanych w roku szkolnym 2014/2015.

Poprzedni artykułDawid Maciejewski wicemistrzem świata!
Następny artykułSukces w zawodach mini robotów