Strona główna Sport Inne Sukces Tygrysów w Dzierżoniowie

Sukces Tygrysów w Dzierżoniowie

0

Świdnickie Tygrysy rywalizowały w ostatni weekend maja w Dzierżoniowie w kolejnej edycji turnieju taekwon-do „Tiger Cup”. Wśród blisko 500 zawodników z całej Polski, na starcie znalazła się osiemnastoosobowa drużyna ze Świdnicy, która przez dwa dni wywalczyła 24 medale: 4 złote, 10 srebrnych oraz 10 brązowych.

tiger3

Sportowa rywalizacja była podzielona na dwa dni. W sobotę, 30 maja, odbył się tzw. turniej pierwszego kroku, czyli skierowany do dzieci poniżej 12. roku życia, rozpoczynających swoją przygodę ze startami w zawodach. W niedzielę odbył się natomiast turniej otwarty, podczas którego startowali zawodnicy z 12 klubów oraz 25 miast z całej Polski. – Był to ostatni występ na zawodach w tym sezonie moich podopiecznych, tym bardziej cieszy fakt widocznych postępów moich Tygrysów – oświadczył Tomasz Bohuszewicz, który od stycznia tego roku jest głównym szkoleniowcem świdnickiej sekcji SKT „Tiger”.

Przed świdnickimi Tygrysami jeszcze ostatni test przed przerwą wakacyjną. W ostatni tydzień czerwca odbędą się egzaminy na stopnie uczniowskie w Centrum Szkoleniowym SKT „Tiger” w Dzierżoniowie. Trzymamy kciuki!

Poprzedni artykułDebiutanci nie narzekają na start
Następny artykułCiemności na ulicy Równej