Jeśli masz 18 lat, dysponujesz wolnym czasem w czerwcu, jesteś fanem jeździectwa, miłośnikiem koni i lubisz aktywnie spędzać czas, możesz dołączyć do organizatorów i zostać wolontariuszem na Strzegom Horse Trials – największej w Polsce imprezie we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego.
Właśnie trwa rekrutacja wolontariuszy na trzynastą edycję zawodów Strzegom Horse Trials, które w tym roku odbędą się w terminie 24-28 czerwca. Udział w programie to niezapomniana przygoda, nowe znajomości i przyjaźnie. Kontakt z zawodnikami, ale przede wszystkim satysfakcja z uczestnictwa w organizacji jednej z najważniejszych imprez jeździeckich w Polsce.
– Gwarantujemy ubezpieczenie NNW na czas trwania zawodów, zakwaterowanie (pole namiotowe z dostępem do węzła sanitarnego) oraz dwa posiłki dziennie (w tym jeden ciepły). Przewidujemy także talony zniżkowe do wykorzystania na stoiskach wystawowych podczas zawodów. Na zgłoszenia czekamy do 15 czerwca – informują organizatorzy.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.strzegomhorsetrials.pl w zakładce Wolontariusze.



![Sportowe nagrody rozdane. Specjalne wyróżnienia dla mecenasa świdnickiego sportu, za imprezę roku oraz „serce dla sportu” [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Swidnica-wreczenie-nagrod-sportowych-2026.03.13-102-238x178.jpg)

![Niewybuch w gogołowskim stawie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/niewybuch-w-Gogolowie-2-100x75.jpg)



![Znane ballady i filmowe piosenki Barbry Streisand na koncercie w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)
![Nowe show Cyrku Wictoria już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page_-fot.-Cyrk-Wictoria-100x75.jpg)