Strona główna Bez kategorii Wygraj kurację odchudzającą Naturhouse

Wygraj kurację odchudzającą Naturhouse [KONKURS]

0

Bezskutecznie walczysz ze zbędnymi kilogramami? Brakuje ci motywacji? A może potrzebujesz wsparcia fachowca? Dla tych, którzy mają parę kilogramów balastu i chcieliby się z nim rozstać raz na zawsze ogłaszamy konkurs, w którym nagrodą jest 6-tygodniowa kuracja odchudzająca Naturhouse.

zegnamy-zbedne-kilogrmay

Kuracja składa się z cotygodniowych wizyt pod okiem dietetyka Naturhouse – mgr inż. Barbary Olszewskiej. Skomponowanie odpowiedniego jadłospisu, monitorowanie spadku wagi ciała, naturalna suplementacja i przede wszystkim motywacja ze strony specjalisty z pewnością pomogą zgubić zbędne kilogramy do wakacji.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest opis swojej historii walki z kilogramami. Jakie kroki podejmowaliście, aby się ich pozbyć, dlaczego chcielibyście schudnąć. Osiągnięcia uczestnika będą publikowane na stronie internetowej Centrum Dietetycznego Naturhouse oraz na fanpage „Naturhouse Świdnica” na portalu społecznościowym facebook.

W mailu należy również podać swoje imię, nazwisko, numer telefonu, wiek, wzrot, wagę teraźniejszą i docelową oraz dołączyć zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska w przypadku wygranej na portalu Swidnica24.pl. Autorzy najciekawszych zgłoszeń zostaną zaproszeni na rozmowę indywidualną z dietetykiem, który wyłoni zwycięzcę. Maile należy przesyłać na adres [email protected] w tytule wpisując „Naturhouse”. Na zgłoszenia czekamy do 3 czerwca.

REGULAMIN

Poprzedni artykułMagiczna noc w bibliotece [FOTO]
Następny artykułKumulacja piękna pod Ślężą