Strona główna 112 Nabroili za trzech

Nabroili za trzech

3

Policjanci z Posterunku Policji w Marcinowicach zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie i całą serię innych przestępstw.
policja111
Sprawcy nie tylko bili, ale także weszli do domu swojej ofiary i ukradli kilka przedmiotów o wartości 900 złotych. Pokrzywdzonego chcieli także zapakować do bagażnika samochodu, ale ta sztuka im się nie udała.

Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji i opisu, chwilę później zatrzymali do kontroli samochód, którym poruszali się sprawcy. Kierowca 37 – latek jak i pasażer 39 -latek byli nietrzeźwi – mieli ponad 2 promile w organizmie. Zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty dokonania min. pobicia, a kierowca również jazdy w stanie nietrzeźwości oraz złamania sądowego zakazu prowadzania pojazdów mechanicznych – informuje Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy.

Prokurator Rejonowy w Świdnicy wobec mężczyzn zastosował dozór oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego, a 37-latek otrzymał dodatkowy środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego.


Poprzedni artykuł„Perły Samorządu” dla Świdnicy
Następny artykułZarzuca władzom cenzurę