Strona główna Wydarzenia Żarów Mrozu na Dniach Żarowa

Mrozu na Dniach Żarowa

2

„Jak nie my to kto”, „Poza logiką”, „Nic do stracenia” i „O Tobie kochana”, „Bara bara” czy „Kasiu Katarzyno” to tylko nieliczne z hitów zespołów, przy których żarowianie będą mieli okazję pobawić się już podczas tegorocznego święta miasta. Gwiazdą tegorocznych Dni Żarowa będzie Mrozu. Dwudniowe świętowanie rozpocznie się w sobotę, 6 czerwca.

mrozu

– W tym roku do Żarowa przyjedzie legendarny zespół Milano, który w połowie lat dziewięćdziesiątych był jednym z najpopularniejszych zespołów disco-polo. Największą atrakcją dla mieszkańców będzie jednak koncert wokalisty Mrozu. To nie są jeszcze wszystkie niespodzianki, które przygotowaliśmy z okazji Dni Żarowa. Na scenie zaprezentują się również zespoły grające muzykę taneczną. Nie zabraknie także występów artystycznych przedszkolaków, dzieci i młodzieży z żarowskich placówek oświatowych. Ponadto, zaplanowaliśmy mnóstwo konkursów i zabaw. Na brak atrakcji nie będą mogli również narzekać miłośnicy sportu. Z myślą o nich odbędą się zawody wędkarskie, turnieje koszykówki, tenisa, piłki nożnej i szachowe – zdradza Artur Adamek dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Tradycyjnie już Dni Żarowa rozpocznie uroczysta sesja Rady Miejskiej w Żarowie w piątek, 5 czerwca. Podczas posiedzenia wręczone zostaną odznaczenia „Złoty Dąb”, które przyznawane są zasłużonym mieszkańcom. Młodzieżowa Rada Miejska przyzna również tegoroczne „Maciusie”.

Poprzedni artykułZobacz lokomotywy nocą
Następny artykułSędzia Europejski ze Świdnicy