Strona główna Kultura Metalowy wieczór w Klubie Bolko

Metalowy wieczór w Klubie Bolko

0

Trichomes, Collision i Etherdrown to wykonawcy, którzy w najbliższą sobotę wystąpią w Klubie Bolko w ramach Otwartej Sceny Amatora. Projekt Świdnickiego Ośrodka Kultury gościł już wykonawców grających poezję śpiewaną, britpop a teraz nadszedł czas na potrójną dawkę metalu.

OSA_Trichomes_plakat_v3_tn

Trichomes (Wałbrzych) to zwycięzcy przeglądu Truskawka 2013. Muzyka zespołu to połączenie melodyjnych oraz ciężkich gitarowych riffów wraz z agresywnymi krzykami i melodyjnymi wokalami. Od ostatniej wizyty w Świdnicy zmienił się skład zespołu, ale na pewno w jego muzyce nie zabraknie przez to energii.

Collision (Świdnica) to zespół, który po różnych perypetiach powrócił na scenę muzyczną w 2008 r. Od tego czasu zespół zagrał sporo koncertów z różnymi zespołami oraz poznał dużo ciekawych i interesujących ludzi. Collision nie zwalnia tempa i w wolnych chwilach między koncertami koncentruje się na tworzeniu nowego materiału.

Etherdrown (Wrocław) powstał w 2012 r. Ich muzyka oscyluje wokół gatunku metalcore z ciężkimi i szybkimi riffami, ale także melodyjnymi momentami na gitarach i mocnym wokalem urozmaiconym melodyjnymi partiami. Obecnie zespół pracuje nad materiałem na pełną płytę. Koncertowali m.in. z zespołem Caliban czy Materią.

Sobotni koncert w Klubie Bolko rozpocznie się o 19:00. Bilety w cenie 10 zł będzie można kupić od 18:30 bezpośrednio w klubie w dniu koncertu. Zgodnie z regulaminem Otwartej Sceny Amatora, 60% wpływu z biletów trafia do zespołów – szczegóły: www.sok.com.pl/osa/

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Mężczyzna a kolory
Następny artykułBalonowe szaleństwo w Krzyżowej [VIDEO]