Strona główna Wydarzenia Świdnica Jak skorzystać z unijnych funduszy?

Jak skorzystać z unijnych funduszy?

0

Na co aktualnie można pozyskać wsparcie z funduszy europejskich? Jakie są warunki jego otrzymania? Na te i inne pytania  11 maja w Urzędzie Miejskim w Świdnicy będzie można uzyskać odpowiedź.

pieniądze1

Z bezpłatnej informacji na temat pozyskania wsparcia ze środków unijnych będzie można skorzystać w godzinach 10.00-13.00 Dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pełnić będzie specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu.

W trakcie dyżuru będzie można dowiedzieć się na co aktualnie można pozyskać wsparcie z funduszy europejskich i jakie są warunki jego otrzymania. Pracownik PIFE przedstawi ofertę pożyczek i poręczeń finansowanych z funduszy unijnych, dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, a także kierunki wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 dla podmiotów gospodarczych, JST oraz III sektora. Wskaże, do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki .

Z usług w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego mogą skorzystać wszyscy zainteresowani tematem funduszy europejskich. W szczególności zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Mobilny Punkt Informacyjny w Świdnicy będzie funkcjonował w dniu 11 maja 2015 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49, I piętro, pokój 120 w godzinach 10.00- 13.00.

Poprzedni artykułUdane weekendowe ściganie kolarzy [FOTO]
Następny artykułStrażacy świętują i zapraszają