Strona główna Sport Lekkoatletyka Pobiegli w Rogoźnicy

Pobiegli w Rogoźnicy

0

XXIX Ogólnopolskie biegi przełajowe „Bieg Pamięci” Rogoźnica 2015 odbyły się 9 maja w Rogoźnicy. Zgodnie z tradycją przed rozpoczęciem biegów złożono wieniec pod Mauzoleum Pomordowanych na terenie Muzeum Gross-Rosen oraz zapalono znicz pamięci przyniesiony przez sztafetę uczniów ze Szkoły Podstawowej w Rogoźnicy.

rogoznica

Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych na starcie tegorocznego “Biegu Pamięci” stanęło ponad 400 zawodniczek i zawodników. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali gorący poczęstunek oraz napoje. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale, statuetki, pamiątkowe koszulki oraz książki dotyczące Muzeum Gross Rosen. Dekoracji dokonywali burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta, zastępca burmistrza Wiesław Witkowski, posłanka Teresa Świło, zastępca przewodniczącego DZ LZS we Wrocławiu Leszek Noworól oraz przedstawiciel Muzeum Gross-Rosen. Gratulujemy wszystkim startującym i zapraszamy za rok!

Rocznik 2008 i młodsi – dziewczęta

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Borowiec Aleksandra Jeżów Sudecki
2. Kuklińska Maja Świdnica
3. Stopyra Klaudia Strzegom
4. Staszyńska Natalia Świdnica
5. Drążek Maja Strzegom
6. Redlica Justyna Strzegom
7. Sobańska Urszula Strzegom
8. Budzińska Nikola Strzegom
9. Daraż Natalia Świdnica
10. Bekas Zofia Świdnica
11. Stachoń Wiktoria Strzegom
12. Kozak Michalina Żarów
13. Łopatka Julia Strzegom

 

Rocznik 2008 i młodsi – chłopcy

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Hucał Kacper Strzegom
2. Łabędź Paweł Marcinowice
3. Redlica Michał Strzegom
4. Turkiewicz Jakub Jeżów Sudecki
5. Luszawski Sebastian Strzegom
6. Świątkowski Brajan Strzegom
7. Łydroń Eryk Strzegom
8. Pieniek – Rudnicki Igor Strzegom
9. Gołąb Sebastian Strzegom
10. Neścior Piotr Strzegom
11. Kowalski Przemysław Strzegom
12. Nowicki Szymon Strzegom

 

Rocznik 2006 – 2007 dziewczęta

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Kozieł Julita Żórawina
2. Witko Julia Strzegom
3. Piskorowska Dagmara Żórawina
4. Piskorowska Daria Żórawina
5. Błądzińska Wiktoria Świdnica
6. Paszkot Nikola Strzegom
7. Hamkało Aleksandra Jeżów Sudecki
8. Kędroń Nicola Strzegom
9. Kaczmarek Natalia Strzegom
10. Niemiec Alicja Strzegom
11. Gołąb Ewelina Strzegom
12. Kotlarczyk Julia Strzegom
13. Tokarz Magdalena Strzegom
14. Presz Natasza Strzegom
15. Kowalska Maja Strzegom
16. Górowska Maja Strzegom
17. Jaworska Wiktoria Świdnica
18. Figurak Nadia Strzegom
19. Semeniuk Julia Strzegom
20. Babiarz Nikola Strzegom
Wystartowało 31 zawodniczek

 

Rocznik 2006 – 2007 – chłopcy

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Lubczyński Adam Strzegom
2. Pączek Wiktor Strzegom
3. Redlica Dawid Strzegom
4. Olearnik Jakub Żórawina
5. Daraź Patryk Świdnica
6. Drozdowicz Oskar Strzegom
7. Zając Szymon Strzegom
8. Maicki Marcel Strzegom
9. Szachkiewicz Gracjan Świdnica
10. Fiołkowski Marcel Jawor
11. Gadula Paweł Strzegom
12. Kubiak Paweł Strzegom
13. Kieler Kacper Strzegom
14. Ziora Oktawian Strzegom
15. Głowacki Jakub Strzegom
16. Michałowicz Patryk Strzegom
17. Baranowski Krzysztof Strzegom
18. Cender Bartosz Strzegom
19. Heil Adrian Jawor
20. Burkiewicz Wiktor Strzegom
Wystartowało 28 zawodników

 

Rocznik 2005 – 2004 – dziewczęta

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Niedziałkowska Roksana Świdnica
2. Dąbek Klaudia Żórawina
3. Kubisztal Kinga Świdnica
4. Kustra Emilia Strzegom
5. Kozieł Karolina Świdnica
6. Sypko Aleksandra Strzegom
7. Babisz Martyna Marcinowice
8. Kozak Matylda Żarów
9. Świątkowska Dominika Strzegom
10. Sarat Natalia Świdnica
11. Paszkowska Julia Marcinowice
12. Gajos Amelia Strzegom
13. Guzowska Aleksandra Jeżów Sudecki
14. Klamka Marlena Żórawina
15. Szelezin Emilia Świdnica
16. Wójtowicz Gosia Strzegom
17. Redlica Kinga Strzegom
18. Wór Natalia Strzegom
19. Reich Justyna Świdnica
20. Wieszewska Anna Strzegom
Wystartowały 54 zawodniczki

 

Rocznik 2005 – 2004 – chłopcy

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Krzywy Marceli Jeżów sudecki
2. Byczek Jakub Strzegom
3. Nadybał Filip Strzegom
4. Migas Emil Świdnica
5. Ziora Mikołaj Strzegom
6. Kaczałuba Jakub Marcinowice
7. Hodel Olek Świdnica
8. Grabiec Jan Strzegom
9. Ścigacz Karol Strzegom
10. Iwanicki kacper Strzegom
11. Metelica Fabian Strzegom
12. Ciecierski Karol Świdnica
13. Jaszowski Karol Strzegom
14. Maicki Ernest Strzegom
15. Nocoń Seweryn Marcinowice
16. Chmiel Szymon Świdnica
17. Duda Piotr Marcinowice
18. Różański Mateusz Świdnica
19. Pączek Hubert Strzegom
20. Urbańczyk Marcel Świdnica
Wystartowało 52 zawodników
Rocznik 2002 – 2003 – dziewczęta

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Kulczewska Dominika Jeżów Sudecki
2. Mikołajczyk Aleksandra Kamienna Góra
3. Palej Sandra Marcinowice
4. Krzyśpiak Wiktoria Świdnica
5. Mikołajczyk Weronika Kamienna Góra
6. Natanek Anna Świdnica
7. Białomyzy Anna Strzegom
8. Juszczyk Nikol Strzegom
9. Fedyczkowska Hanna Strzegom
10. Hecman Agata Żarów
11. Kordiak Martyna Marcinowice
12. Jaroszewska Nicola Strzegom
13. Rymarczyk Roksana Strzegom
14. Puzio Zuzanna Strzegom
15. Zdybel Natalia Świdnica
16. Siedlecka Katarzyna Strzegom
17. Matusiak Julita Świdnica
18. Spurek Nikola Świdnica
19. Świderek Milena Żórawina
20. Kozieb Karolina Świdnica
Wystartowały 43 zawodniczki

 

Rocznik 2002 – 2003 – chłopcy

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Hajdrych Jakub Świdnica
2. Zięba Mateusz Świdnica
3. Kadela Dawid Świdnica
4. Dobies Jakub Strzegom
5. Wołek Kamil Żarów
6. Grobelny Michał Strzegom
7. Brzegowy Tomasz Strzegom
8. Nahrebecki Michał Marcinowice
9. Popkowski Michał Świdnica
10. Garliński Eliasz Jeżów Sudecki
11. Dąbek Jakub Żórawina
12. Kołodziej Szymon Marcinowice
13. Lech Michał Marcinowice
14. Kmiecik Patryk Marcinowice
15. Broda Mateusz Strzegom
16. Dymitrarz Mateusz Strzegom
17. Dratwa Kacper Świdnica
18. Migas Adrian Świdnica
19. Pawlica Michał Strzegom
20. Kazimierczak Kamil Świdnica
Wystartowało 41 zawodników

 

Rocznik 2001 – dziewczęta

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Taratuta Patrycja Marcinowice
2. Krzyszczak Martyna Strzegom
3. Dąbrowska Alicja Marcinowice
4. Stodolina Weronika Strzegom
5. Kanownik Marlena Żarów
6. Gadzicka Aleksandra Żarów
7. Janik Klaudia Marcinowice
8. Czop Oliwia Marcinowice
9. Hauke Oliwia Żarów
10. Rakowska Adrianna Strzegom

 

Rocznik 2001 – chłopcy

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Prask Paweł Świdnica
2. Hajdrych Michał Świdnica
3. Duszak Bartek Strzegom
4. Ślęczkowski Karol Strzegom
5. Kucia Janusz Świdnica
6. Kurzeja Bartłomiej Marcinowice
7. Bodakowski Krystian Strzegom
8. Wnęk Wiktor Strzegom
9. Lubczyński Paweł Strzegom

 

Rocznik 2000 – 1999 – dziewczęta

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Buchowska Aleksandra Żarów
2. Szyszka Oliwia Świdnica
3. Sydor Dominika Strzegom
4. Hecman Honorata Żarów
5. Boczkala Sylwia Strzegom
6. Surzyn Natalia Żarów
7. Żółkiewska Kinga Żarów
8. Mattheis Weronika Żarów
9. Gołąb Daria Żarów
10. Nowak Agata Strzegom
11. Misek Martyna Strzegom
12. Nowacka Paula Strzegom
13. Baranowska Wiktoria Świdnica
14. Hruszowiec Karolina Marcinowice
15. Kutyba Justyna Marcinowice
16. Gonek Natalia Marcinowice
17. Struszka Sandra Strzegom
18. Duma Martyna Strzegom
19. Pawlica Weronika Strzegom
20. Dudyńska Jagoda Żarów
Wystartowało 31 zawodniczek

 

Rocznik 2000 – 1999 – chłopcy

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Ślepokura Mateusz Świdnica
2. Olejko Aleksandra Świdnica
3. Momot Jarosław Żarów
4. Mikuła Bartłomiej Marcinowice
5. Synowiec Mariusz Strzegom
6. Plichta Michał Świdnica
7. Telka Radosław Strzegom
8. Dąbrowski Krzysztof Marcinowice
9. Pawlica Maksymilian Strzegom
10. Zaremba wiktor Żarów
11. Kozieł Damian Żarów
12. Czaja Aleksander Strzegom
13. Posecki Tomasz Strzegom
14. Głąb Szymon Marcinowice
15. Drzewiecki Łukasz Strzegom
16. Broński Marcin Żarów
17. Goldian Sebastian Strzegom
18. Cender Patryk Strzegom
19. Bułat Dawid Strzegom
20. Wójcik Mikołaj Strzegom
Wystartowało 26 zawodników

 

Rocznik 1997 – 1998 –– dziewczęta

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Potoniec Agata Strzegom
2. Radoń Joanna Świdnica
3. Jóźwik Wiktoria Świdnica
Rocznik 1997 – 1998 –– chłopcy

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Szakiel Norbert Świdnica
2. Urban Przemysław Świdnica
3. Cieśla Dawid Świdnica
4. Jaksa Dawid Strzegom
5. Ziółkowski Kamil Świdnica

 

Rocznik 1995 – 1996 – dziewczęta

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Władzińska Klaudia Świdnica

 

Rocznik 1995 – 1996 – chłopcy

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Potoniec Szymon Strzegom
2. Luszawski Michał Strzegom
3. Berestecki Patryk Strzegom
4. Oryl Mateusz Świdnica

 

BIEG OPEN I – kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Wojtanowska Paulina Świdnica
2. Potoniec Karolina Strzegom
3. Sydor Dominika Strzegom
4. Krzyszczak Martyna Strzegom
5. Stuła Iga Świdnica
6. Kozieł Karolina Świdnica
7. Gołębiowska Paulina Strzegom

 

BIEG OPEN I – mężczyźni

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Pałkiewicz Krzysztof Świdnica
2. Tomaszek Maciej Strzegom
3. Tomaszek Dawid Świdnica
4. Popkowski Michał Świdnica
5. Ciarkowski Damian Strzegom
6. Jędrzejewicz Hubert Strzegom
7. Parchanowicz Krystian Strzegom
8. Maruszewski Wojciech Świdnica
9. Gołębiowski Słąwomir Strzegom
10. Hajdrych Michał Świdnica
11. Kazimierczak Kamil Świdnica
12. Kucia Janusz Świdnica
13. Przybylski Michał Świdnica

 

BIEG OPEN II (1984 i starsi) – kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. wiśniewska Ewa Strzegom
2. Fedyczkowska Justyna Strzegom
3. Kozieł anna Świdnica
4. Fenferko Daria Strzegom
5. Paranowicz Bożena Strzegom
6. Pietras Barbara Strzegom

 

BIEG OPEN II (1984 i starsi) – mężczyźni

Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Pieczurowski Sławomir Żórawina
2. Stempnik Przemysław Strzegom
3. Mydłowski Ryszard Świdnica
4. Światowy Radosław Świdnica
5. Fedyczkowski Edward Strzegom
6. Ślęczkowski Jacek Strzegom
7. Hajduk Jakub Strzegom
8. Michałowicz Benedykt Strzegom
9. Rostkowski Łukasz Strzegom
10. Zięba Bogdan Świdnica
11. Skolak Krzysztof Strzegom
12. Przybylski Zbigniew Strzegom