Strona główna 112 Uprawa w szafie

Uprawa w szafie

6

Warunki co prawda wyglądają na spartańskie, ale udało się. 37-latek ze Świdnicy w szafie wyhodował marihuanę. Zbiorami długo się nie cieszył.

uprawa 2

W mieszkaniu zatrzymanego funkcjonariusze podczas przeszukania ujawnili i zabezpieczyli „szafę” wyposażoną w lampę sodową, promiennik, wentylator oraz nawozy. W pomieszczeniu, gdzie znajdowała się uprawa funkcjonariusze ujawnili 6 donic w których wcześniej były całe rośliny konopi. Dalsze czynności prowadzone przez policjantów doprowadziły do ujawnienia zielonego suszu, który poddano badaniom na testerze narkotykowym. Okazało się , iż jest to marihuana. Mężczyzna posiadał 70 porcji tego narkotyku – mówi Katarzyna Czepil.
W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się , że konopie uprawiał na własny użytek.

uprawa 1
Policjanci sprawdzają czy mężczyzna nie udzielał ich innym osobom. Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Poprzedni artykułWygraj bilety na ŚKPR
Następny artykułDarmowy komplet badań dla każdego