Strona główna Bez kategorii Rodzinny piknik na Ułańskiej

Rodzinny piknik na Ułańskiej

14

Turniej piłki nożnej dla dzieci, taniec zumba, pokaz świdnickich rugbystów, konsultacje fizjoterapeuty  oraz wiele gier i zabaw czeka na całe rodziny już dzisiaj, 26 kwietnia w centrum rekreacyjnym przy ulicy Ułańskiej w Świdnicy. Początek rodzinnego pikniku o godzinie 14.00.

centrum_rozrywki (11)

Jak podkreśla współorganizator wydarzenia, radny Jan Jaśkowiak, piknik będzie okazja do pogłębienia dobrych relacji w rodzinie, a z przygotowanych atrakcji będą mogły korzystać zarówno dzieci, jak i seniorzy. Anna Januszko zaprasza do spróbowania sił w porywającej rytmem zumbie, a Krzysztof Januszko proponuje porady zdrowotne. – Niedzielny piknik sportowy będzie okazją do porozmawiania na temat nieprawidłowości sylwetki dziecka. Jeżeli obserwujesz, że twoje dziecko długo siedzi przed komputerem, garbi się, nosi plecak na jednym ramieniu, krzywo stawia stopy, a do tego mało czasu spędza na dworze i unika sportów, skontroluj niezwłocznie jego postawę. Jak zapobiegać pogłębianiu się i utrwalaniu wad postawy ciała u dzieci i młodzieży, na co zwracać uwagę, jak korygować, jaką aktywność ruchową wybrać będzie można się dowiedzieć  w czasie trwania imprezy między 14:30-16:00 – zachęca fizjoterapeuta.

Wiesław Żurek,  prezes Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football” zaprasza do udziału w pikniku nie tylko mieszkańców okolic Ułańskiej. Wstęp jest bezpłatny.

/opr. red./

PLAKAT PIKNIK RODZINNY 26.04.2015.-jpg

Poprzedni artykułGrzegorz Grzyb najlepszy na półmetku rywalizacji [FOTO]
Następny artykułZmiana lidera w 43. Rajdzie Świdnickim Krause!