Strona główna Bez kategorii Czekają na mistrzów

Czekają na mistrzów

0

Już 24 kwietnia w sali teatralnej ŚOK-u będzie można usłyszeć najbardziej popularne utwory muzyczne polskie i zagraniczne, muzyki klasycznej, rozrywkowej czy też poważnej w nowych aranżacjach keyboardowych. Finaliści konkursu otrzymają nominacje do konkursu ogólnopolskiego.

mistrz klawiatury

Będą to eliminacje wojewódzkie do Ogólnopolskiego Konkursu Keyboardowego pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Wychowania Pozaszkolnego. Konkurs skierowany jest do amatorów, uczących się gry na keyboardach w domach kultury lub w innej amatorskiej formie (np. ogniska muzyczne). W konkursie nie powinny brać udziału osoby uczące się nauki gry na keyboardach w formach profesjonalnych, np. w szkołach muzycznych.

Młodych muzyków konkursu profesjonalnie oceniać będzie niezależne jury z całej Polski, muzycy i fachowcy. Decydować będzie dobór repertuaru, umiejętności techniczne wykonawcy czyli gra techniką keyboardową, stopień wykorzystania możliwości keyboardu , własną interpretację, a także ogólny wyraz artystyczny Tegoroczna edycja będzie z pewnością na wysokim poziomie, a już teraz Młodzieżowy Dom Kultury zachęca do wzięcia udziału i walki z pozostałymi uczestnikami o tytuł „Mistrza Klawiatury”.

Szczegółowe informacje, regulamin znaleźć można na stronie www.mdk.swidnica.pl
Karta zgłoszenia przyjmowane będą tylko do 16 kwietnia!
Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą spędzić miło czas i posłuchać nowych aranżacji muzycznych, a także do kibicowania uczestnikom 24 kwietnia w sali teatralnej ŚOK-u już od godziny 10.00. Wstęp wolny.

Poprzedni artykułUłatw sobie prowadzenie firmy
Następny artykułPolicjantowi czerwone nie przeszkadzało [FILM]