Strona główna Temat dnia Całodobowy Dom Seniora Marconi Medica

Całodobowy Dom Seniora Marconi Medica

0

Firma Marconi działa na rynku usług medycznych od ponad 10 lat, specjalizując się m.in. w rehabilitacji osób w podeszłym wieku, jak i wyjazdowych świadczeniach pielęgnacyjnych i opiekuńczych dla osób starszych. Ten czas pozwolił na zdobycie doświadczenia i zbudowania wykwalifikowanego zespołu, który w sposób kompetentny potrafi zapewnić kompleksową opiekę seniorom. Starzenie się społeczeństwa i życie w ciągłym biegu powoduje, że tego typu placówki są coraz bardziej potrzebne. To wszystko w naturalny sposób sprawiło, że firma Marconi rozszerzyła swoją działalność, tworząc pierwszy w Świdnicy Dom Seniora Marconi Medica – jedyne w regionie miejsce o tak szerokim wachlarzu usług rehabilitacyjnych.

marconiII3male

Dom Seniora Marconi Medica to nowoczesny Ośrodek zapewniający kompleksową i całodobową opiekę medyczną. Nie tylko nowoczesne warunki Domu stawiają go w czołówce tego typu ośrodków w Polsce, lecz przede wszystkim szeroki wachlarz usług medycznych, z jakich mogą korzystać seniorzy. Opiekę nad nimi sprawuje wykwalifikowany personel – lekarze specjaliści, lekarze POZ, psycholog i pielęgniarki.

ds mały baner

Dom Seniora Marconi Medica otrzymał zezwolenie na czas nieokreślony na prowadzenie placówki wydane decyzją wojewody dolnośląskiego.

Ośrodek oferuje pobyty stałe i czasowe z pełnym zakresem usług pielęgnacyjnych oraz pakietami rehabilitacyjnymi – ruchową i zajęciową. Marconi Medica to ośrodek, w którym panuje rodzinna atmosfera, to placówka o wysokim standardzie – nowoczesne pokoje wyposażone są w system alarmowy, telewizor, internet.

reh mały baner

Marconi Medica to również usługi rehabilitacyjne – stacjonarne i wyjazdowe. Firma specjalizuje się w rehabilitacji osób ze schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi zarówno osób starszych, jak i dzieci. Marconi Media oferuje programy rehabilitacyjne składające się z indywidualnie dobranych specjalistycznych i innowacyjnych zabiegów w obszarze kinezyterapii, fizykoterapii, hydroterapii, balneoterapii, masażu i krioterapii.

piel mały baner

Kolejnym segmentem działalności Marconi Medica są usługi pielęgniarskie, jakie firma świadczy w domu pacjenta na terenie Świdnicy, Wałbrzycha, Świebodzic, Środy Śląskiej i okolic, to także zakres usług Marconi Medica. Personel świadczy szeroko pojęto opiekę pielęgniarską niezależnie od wieku pacjentów przy użyciu niezbędnego i nowoczesnego sprzętu, w który jest wyposażony. Zakres usług to: zastrzyki, pobieranie krwi, kroplówki, opatrunki, pielęgnacja odleżyn, opieka nad pacjentami ze stomią, cewnikowanie, opieka poszpitalna, czy zdejmowanie szwów.

masaz mały baner

W Marconi Medica znajdziemy też coś dla ciała i ducha, a to za sprawą masaży relaksacyjnych Thai Way, które również ma w swojej ofercie. Masaże ajuwerdyjskie to bogaty system różnorodnych technik masażu i pracy z ciałem, wspomagający różnego typu dolegliwości. Zabiegi te pomagają oczyścić organizm z toksyn, jednocześnie zwiększając jego oraz poprawiając samopoczucie.

Centrum Usług Medycznych Marconi Medica to komfortowy ośrodek zlokalizowany w spokojnej i cichej części Świdnicy. To miejsce, w którym poczucie bezpieczeństwa, komfortu i profesjonalizm gwarantuje pełne zadowolenie pensjonariuszy i klientów.

logo marconi

stopka

tel marconi

Poprzedni artykułSetki worków wokół wysypiska [FOTO]
Następny artykułZłoty Krzyż Zasługi na 105. urodziny pana Stanisława [FOTO]