Strona główna Temat dnia Brakuje tak niewiele. Pomożecie?

Brakuje tak niewiele. Pomożecie?

4

Karuzela wspomnień, labirynt, orle gniazdo, ruchome piaski, górski szlak, latające kule, leniwiec, gra w klasy te i inne atrakcje mogą stanąć na placu zabaw przy ulicy Marcinkowskiego w Świdnicy. Do szczęścia brakuje naprawdę niewiele.

Nivea

Czy ty już dziś oddałeś głos na plac zabaw w Świdnicy – tak brzmią pytania, zadawane codziennie przez użytkowników najpopularniejszego portalu społecznościowego. Świdnica ma szansę na plac zabaw ufundowany przez markę NIVEA. Obecnie zajmujemy 33 miejsce. Głosowanie trwa do 30 kwietnia, ale tylko pierwsza dwudziestka ma szansę na niebieski plac zabaw w swojej miejscowości. W sumie brakuje ponad 3000 głosów. Pomożecie? Głosować można codziennie na specjalnej stronie.

Wyjątkowe Podwórka NIVEA powstaną w 40 lokalizacjach, które zbiorą największa liczbę głosów. Konkurs trwa od 3 kwietnia do 31 maja i podzielony jest na dwie tury. Z końcem kwietnia poznamy pierwsze 20 zwycięskich lokalizacji, a kolejnych 20 zostanie ogłoszonych z końcem maja.

Do tej pory dzięki wsparciu Nivea zbudowano w Polsce 100 placów zabaw i wyposażono tyle samo szkółek piłkarskich.

Jak głosować?

GŁOSUJCIE CODZIENNIE

Instrukcja głosowania:

wejdź na http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko

znajdź lokalizację: Świdnica, ul. Marcinkowskiego

GŁOSUJ  raz dziennie do 30  kwietnia!

UWAGA!  Jeśli głosujesz przez pocztę e-mail, maila z linkiem potwierdzającym głos możesz znaleźć w spamie lub w folderze z ofertami

Swój głos można oddać TU

Poprzedni artykuł10 mln zł dla przedsiębiorców na Dolnym Śląsku
Następny artykułPierwszy sklep jeździecki w Świdnicy już otwarty