Strona główna Sport Piłka ręczna Będzie nowy prezes w Świdnickim Klubie Piłki Ręcznej

Będzie nowy prezes w Świdnickim Klubie Piłki Ręcznej

1

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Radosław Werner zrezygnował z funkcji prezesa Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej i nie będzie kandydował do nowych władz klubu, wybory których odbędą się w maju.

 werner

Oświadczenie prezesa zarządu Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej Świdnica

Szanowni Piłkarze, Kibice, Sympatycy, Przyjaciele ŚKPR Świdnica

Informuję, że z dniem 27.04.2015 składam rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu ŚKPR Świdnica. Powody złożenia rezygnacji są wieloaspektowe, a samą decyzję podjąłem po kilkumiesięcznych przemyśleniach.

Podstawową przyczyną mojej rezygnacji są sprawy zawodowe oraz brak czasu dla rodziny.

Odchodzę po blisko 17 latach pracy społecznej na rzecz Klubu.

Nie było lekko, ale optymizm który mną kierował dawał mi siłę i wiarę, że można ten Klub uczynić jeszcze lepszym. Świadomy wyzwań jakie przede mną stały, a za razem realia lokalne, nie pozwalały mi nie myśleć o problemach z jakimi będę się borykał, mimo znanych mi problemów finansowych zawsze mogłem liczyć na wsparcie za co dziękuję Urzędowi Miejskiemu w Świdnicy oraz członkom zarządu.

Podczas mojej pracy na rzecz Klubu dane mi było poznać wielu wspaniałych ludzi, oddanych naszemu Klubowi. Ich bezinteresowność, zaangażowanie w budowę naszego Klubu dodawały mi samemu sił i wiarę, że to co robimy ma sens.

Dziękuję wszystkim: trenerom, zawodnikom, rodzicom zawodników, współpracownikom, sponsorom i kibicom, którzy byli przy Klubie ŚKPR Świdnica w dobrych i złych momentach.

Proszę przyjąć i uszanować moją decyzję, nie jest łatwo zostawić coś co się uwielbia.

Z wyrazami szacunku
Radosław Werner

Poprzedni artykułAmnezja po demolce
Następny artykułPokochał indyjskie kino. Z wzajemnością