Strona główna Bez kategorii Dla kogo Świdnicki Gryf?

Dla kogo Świdnicki Gryf?

1

Pierwsze posiedzenie kapituły Nagrody Gospodarczej Świdnicki Gryf 2015 za nami. Laureatów poznamy tradycyjnie w październiku na gali w teatrze miejskim w Świdnicy.

gryfy

„Świdnicki Gryf” to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które swoimi działaniami dają przykład innym przedsiębiorcom i pokazują, że w Świdnicy można osiągnąć sukces i to na wielu płaszczyznach. Przyznając nagrody chcemy wyróżnić tych najlepszych z najlepszych, podziękować im za ich pracę i trud jaki podejmują każdego dnia o utrzymanie miejsc pracy dla mieszkańców – mówi Beata Moskal – Słaniewska, prezydent Świdnicy.

Zgłoszeń, które będą oceniane przez kapitułę, mogą dokonać sami przedsiębiorcy. Wypełnione ankiety można przesyłać do 15 maja 2015 r. na adres mailowy: [email protected], [email protected] lub [email protected] Udział w konkursie jest bezpłatny.
Ankietę oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony: www.swidnickigryf.pl

***

„Świdnickie Gryfy” to najważniejsza nagroda gospodarcza w naszym mieście, która w tym roku zostaną przyznane po raz jedenasty. Rozpoczął się już nabór zgłoszeń od firm działających na terenie miasta Świdnicy. To prestiżowe wyróżnienie jest podsumowaniem dotychczasowych działań przedsiębiorców oraz docenieniem najlepszych świdnickich firm.

Poprzedni artykułNie było mocnych na uczniów SMS-u Świdnica!
Następny artykułWiatr dał się we znaki