Strona główna Sport Piłka ręczna Żarty się skończyły, ŚKPR gra „o życie”

Żarty się skończyły, ŚKPR gra „o życie”

1

Przed piłkarzami ŚKPR-u Świdnica kluczowy mecz w kontekście walki o utrzymanie w I lidze. W sobotę (28 lutego, godzina 18.00, hala na osiedlu Zawiszów) Szare Wilki zmierzą się z sąsiadem w tabeli – Viretem Zawiercie. Oba zespoły dzieli tylko punkt. Zwycięstwo pozwoli świdniczanom opuścić miejsce barażowe. Ewentualna porażka jeszcze bardziej skomplikuje i tak trudną sytuację w tabeli. Waga spotkania jest ogromna. Zapowiada się szalenie twardy mecz.

ŚKPR

Viret, podobnie jak ŚKPR Świdnica, awansował do I ligi w sezonie 2010/11. Od tego czasu oba zespoły nieprzerwanie występują na parkietach zaplecza PGNiG Superligi. Przez trzy sezony wyżej w tabeli rozgrywki kończyli szczypiorniści z Zawiercia, ale akurat w bezpośrednich pojedynkach częściej lepsi byli świdniczanie. Cztery zwycięstwa przy trzech porażkach to naprawdę ładny bilans. Dodajmy, że wszystkie dotychczasowe mecze w Świdnicy kończyły się wygranymi świdniczan. Pozostaje mieć nadzieję, że podobnie będzie i teraz.

Spotkaniu tradycyjnie będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje i ciekawa oprawa. W przerwie kibice staną przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród. Tym razem do wygrania będą:
– Wejściówki do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej
– Talon na usługi do Condizione health & fitness w Galerii Świdnickiej
– Talon konsumpcyjny do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego
– Talon konsumpcyjny do multipubu Biała Dama z ulicy Pułaskiego
– Talon na słodki upominek z cukierni „Kasia” przy ulicy Długiej

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – Viret Zawiercie, sobota, 28 lutego, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 10 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci i młodzieży do lat 18.

Poprzedni artykułDemonstracja siły w Bielawie
Następny artykułŚlub w plenerze, zagraniczne imię dla dziecka