Strona główna Bez kategorii Muzycy Vadera spotkają się z fanami

Muzycy Vadera spotkają się z fanami

28

Spore emocje towarzyszą sobotniemu koncertowi death metalowej grupy Vader. Biskup Ignacy Dec zaprasza na modlitewne czuwanie, a świdnicki salon Empik organizuje spotkanie z Peterem i spółką.

Vader_2011_in_Rostock

Członkowie grupy Vader płyty, książki i inne gadżety podpisywać będą w sobotę o godzinie 17.00 w salonie Empik w Galerii Świdnickiej. Miłośnikom ciężkiego grania radzimy się pospieszyć, jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy muzycy w Empiku będą zaledwie przez 40 minut.

Koncert grupy Vader zaplanowano na 28 lutego na godzinę 20.00 w Klubie Bolko. Bilety na występ legendarnej grupy Vader zostały wyprzedane.

W sobotę wystąpią

IN THE NAME OF GOD
[thrash metal]

OBLIVION
[death metal]

VADER
[death metal]

***

Vader to obok Behemoth najbardziej zasłużona na świecie polska kapela metalowa. Zespół obecnie promuje ostatnią, doskonale przyjętą płytę „Tibi Et Igni”. Oczekujecie czystego death metalu ? Owszem będzie, ale znajdziecie tam też doskonały thrash! Bez cienia wątpliwości będzie to świetna okazja, żeby posłuchać też wielu killerów z przekroju 30 lat działalności zespołu. Staż to godny największego podziwu.

 

 

Poprzedni artykułNa ważny temat: Chodniki do remontu [VIDEO]
Następny artykułTropem Wilczym – bieg dla wyklętych