Strona główna Bez kategorii Konkurs na dyrektora ŚOK-u nierozstrzygnięty

Konkurs na dyrektora ŚOK-u nierozstrzygnięty

14

Aż 14 osób walczyło o posadę dyrektora Świdnickiego Ośrodka Kultury. Komisji nie udało się wyłonić zwycięzcy.

ŚOK

Poziom konkursu jest bardzo wysoki. Wpłynęło do nas kilkanaście aplikacji z całego regionu, co świadczy o tym, że Świdnica należy do wiodących miast na Dolnym Śląsku pod względem oferty kulturalnej. Prosimy Państwa o cierpliwość do momentu ostatecznego rozstrzygnięcia konkursu – mówi przewodniczący komisji konkursowej Szymon Chojnowski, zastępca Prezydenta Miasta.
Na konkurs wpłynęło początkowo 14 ofert, 2 odrzucono z przyczyn formalnych. 12 kandydatów zaproszono na rozmowę kwalifikacyjną. 19 lutego komisja przesłuchała wszystkich kandydatów, którzy ubiegają się o funkcję dyrektora Świdnickiego Ośrodka Kultury.
Komisja konkursowa – w składzie: Szymon Chojnowski, Jacek Wolszczak, Tadeusz Niedzielski, Mariusz Barcicki oraz Rafał Fasuga – spośród przesłuchanych kandydatów wyłoniła trzy osoby, z którymi w najbliższych dniach spotka się prezydent Beata Moskal-Słaniewska i dokona ostatecznego wyboru dyrektora do końca miesiąca. Do momentu rozstrzygnięcia konkursu dane personalne nie będą podawane do wiadomości publicznej – informuje Ewa Dryhusz, rzeczniczka prasowa UM w Świdnicy.

Poprzedni artykułPrezes MZEC-u odwołany
Następny artykułJak przygotować się do urlopu?