Strona główna Bez kategorii Co grają w kinie Cinema 3D?

Co grają w kinie Cinema 3D?

0

Kolejna odsłona animowanych przygód Asterixa i Obelixa, a może historia swojskiego disco polo? Sprawdź, co świdnickie Cinema 3D przygotowało od 27 lutego do 5 marca.

disco polo

Kadr z filmu Disco Polo

WYDARZENIA I POKAZY SPECJALNE
Kino na Szpilkach | 5 marca 2015 | Godzina 17:00
CINEMA3D w Świdnicy zaprasza wszystkie Panie na kolejną edycję Kina na Szpilkach. Wydanie specjalne z okazji dnia kobiet. Zwieńczeniem wieczoru będzie seans filmu „Seks, miłość i terapia”.

Seks, miłość i terapia -Lambert jest uzależniony od seksu, żeby wyjść z nałogu postanawia zostać doradcą dla par mających problemy. Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy zatrudnia asystentkę, piękną i pociągającą Judith.

PREMIERY FILMOWE

Disco Polo

Polska, od 12 lat; komedia/115 min

12:00; 13:30; 15;45; 18:00; 20:15; 22:30
Dawid Ogrodnik („Chce się żyć”, „Jesteś bogiem”) i Piotr Głowacki („Dziewczyna z szafy”) grają muzyków, którzy – napędzani młodzieńczą fantazją i marzeniami o sławie – zakładają zespół discopolowy. Joanna Kulig („Sponsoring”) występuje w roli eterycznej wokalistki. Piosenki w zdecydowanej większości będą śpiewane przez aktorów.

Druga szansa

Dania, od 16 lat; dramat/110 min

18:45

Andreas (Nikolaj Coster-Waldau) i Simon (Ulrich Thomsen), detektywi a zarazem najlepsi przyjaciele, prowadzą całkowicie odmienny tryb życia. Simon – świeżo upieczony rozwodnik spędza większość czasu na upijaniu się w lokalnym klubie nocnym, podczas gdy Andreas wiedzie poukładane życie z piękną żoną i synem. Pewnego dnia policjanci zostają wezwani do patologicznej rodziny. Prócz odurzonych narkotykami i kłócących się rodziców w szafie znajdują płaczącego chłopca. Wkróce rutynowa interwencja przeradza się w otwarty konflikt pomiędzy funkcjonariuszami.

Asterix i Obelix: Osiedle Bogów 2D/3D

Francja, b.o.; komedia/przygodowy/90 min

2D – 11:30; 14:15; 15:15
3D – 9:30; 13:15; 17:15

Kolejna animacja o przygodach dzielnych Galów – Asterixa i Obelixa. Za powstanie filmu odpowiadają Louis Clichy oraz Alexandre Astier. Głosu bohaterom użyczą m.in. Roger Carel, Guillaume Briat, Francois Morel oraz Alain Chabat.

SpongeBob: na suchym lądzie 2D/3D

USA, b.o.; komedia/przygodowy/100 min

2D – 9:15; 13:45; 17:45*
3D – 11:15; 15:45
W dniu 05/03/2015 seans nie odbędzie się.

SpongeBob razem ze znajomymi musi opuścić wodę i wyruszyć na ląd w poszukiwaniu skradzionej przez pirata tajemniczej receptury.

Loft

Wlk. Brytania, od 16 lat; thriller/108 min

22:00

Przyjaciele używają poddasza do spotkań z kochankami. Kiedy znajdują ciało martwej kobiety, zaczynają się wzajemnie podejrzewać o zabójstwo.

Snajper

USA, od 16 lat; akcja/biograficzny/134 min

19:15; 21:00

Jako wysłany do Iraku członek elitarnej jednostki Navy SEALs Chris Kyle (Bradley Cooper) ma tylko jedną misję – chronić swoich towarzyszy broni. Swoją precyzją ratuje niezliczoną ilość żołnierzy na polu bitwy. W miarę jak opowieści o jego czynach rozpowszechniają się, zyskuje sobie miano „legendy”. Reputacja Kyle’a rośnie także za liniami wroga. Powstańcy uznają snajpera za ważny cel i wyznaczają nagrodę za jego głowę. Największym wyzwaniem w życiu Chrisa jest jednak pozostanie mężem i ojcem dla rodziny, od której dzieli go pół świata. Pomimo niebezpieczeństw i rozłąki z bliskimi, Chris odbywa cztery zmiany w Iraku. Jednak po powrocie do żony Tayi (Sienna Miller) i dzieci zdaje sobie sprawę, że nie pozostawi wojny za sobą.

Anioł Śmierci

Wlk. Brytania, od 16 lat; thriller/98 min

22:15*
W dniu 05/03/2015 seans nie odbędzie się.

Anglia, rok 1941. Młoda nauczycielka Ewa ewakuuje grupę sierot z bombardowanego Londynu. Zatrzymują się z dala od miasta w opuszczonym od lat, odciętym od lądu domu na Węgorzowych Moczarach. W tym tajemniczym miejscu jej podopieczni zaczynają się dziwnie zachowywać. Ewa instynktownie wyczuwa obecność mrocznej siły, z którą sama nie jest w stanie walczyć. Prosi o pomoc Harrego – wojskowego pilota, stacjonującego w mieście. Mieszkające w domu zło jest bardziej przerażające niż koszmar bombardowanego Londynu. Aby ocalić dzieci, obydwoje będą musieli zmierzyć się z własnymi demonami i… Aniołem Śmierci.

Pięćdziesiąt twarzy Greya

USA,od 18 lat; melodramat/124 min

16:15; 19:45*
W dniu 05/03/2015 seans nie odbędzie się.

Anastasia Steele jest młodą studentką literatury, która przeprowadza wywiad z intrygującym Christianem Greyem – milionerem i przedsiębiorcą. Dziewczyna jest zafascynowana inteligentnym i przystojnym mężczyzną, który robi na niej niesamowite wrażenie, jednak gdy ich spotkanie dobiega końca, stara się o nim zapomnieć. Grey zjawia się jednak w sklepie, w którym dorywczo pracuje Anastasia i prosi o kolejne spotkanie. Studentka zgadza się – tym samym wkracza w niebezpieczny świat pożądania, erotyki i głęboko skrywanych pragnień.

Tajemnice Lasu

USA,od 12 lat; komedia/familijny/124 min

9:15

„Tajemnice lasu” to humorystyczny i chwytający za serce musical, z udziałem plejady hollywoodzkich gwiazd z Meryl Streep i Johnnym Deppem na czele. Film w zabawny i brawurowy sposób łączy klasyczne motywy znane z baśni braci Grimm, by w jednej opowieści spleść losy Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Wilka czy Roszpunki. W filmowej historii piekarz i jego żona, chcąc odmienić swój los, zgadzają się spełnić 4 życzenia wiedźmy. Aby tego dokonać muszą wejść do tajemniczego lasu… Wkrótce przekonają się, czy to o czym marzą, jest tym, czego naprawdę chcą.

Baranek Shaun

Francja, Wlk. Brytania, b.o.; animowany/85 min

10:00; 11:45

Niepokorny, skory do pakowania się w tarapaty baranek Shaun, wykorzystując nieobecność gospodarza, postawia wybrać się na wycieczkę do miasta. Nie do końca przemyślana wyprawa w towarzystwie psa Bitzera i innych przyjaciół z farmy obfitować będzie w różnego rodzaju przygody oraz niebezpieczeństwa czekające w metropolii na nieznające świata zwierzęta.

Ze względu na pokazy specjalne KINO zastrzega sobie zmiany w niniejszym repertuarze. Aktualny repertuar jest dostępny w kasie i na stronie kina oraz pod numerem rezerwacji.

Poprzedni artykułSprawdzian świdnickich tygrysów zaliczony na piątkę
Następny artykułSpalił torebkę