Strona główna Bez kategorii Co grają w kinie Cinema 3D?

Co grają w kinie Cinema 3D? [REPERTUAR]

0

Dzika droga, Jupiter: Intronizacja, Ziarno prawdy, Carte Blanche, a dla najmłodszych Pingwiny z Madagaskaru i Barbie: Super Księżniczki. Zobacz co jeszcze grają w świdnickim kinie Cinema 3D.

dzikadroga (4)Kadr z filmu „Dzika droga”.

Jupiter: Intronizacja 3D

USA, od 12 lat; akcja/sci-fi/ 125 min

11:15; 16:00; 20:45

Jupiter Jones (Mila Kunis) urodziła się pod osłoną nocnego nieba, a jej narodzinom towarzyszyły znaki świadczące o tym, że jest stworzona do wielkich rzeczy. Dorosła już Jupiter nadal chce sięgać gwiazd, ale na ziemię sprowadzają ją obowiązki pani sprzątającej cudze mieszkania i niekończąca się passa nieudanych związków. Dopiero gdy na Ziemię przybywa Caine (Channing Tatum), genetycznie zaprogramowany były zwiadowca wojskowy, którego celem jest odnalezienie Jupiter, zaczyna ona dostrzegać przeznaczenie, które czekało na nią cały czas: w jej kodzie genetycznym jest bowiem zapisane, że jest spadkobierczynią niezwykłego dziedzictwa, które może zmienić układ sił we wszechświecie.

Dzika droga

USA, od 15 lat; dramat/biograficzny/ 115 min

17:15; 19:45

Ekranizacja bestsellerowej, autobiograficznej książki Cheryl Strayed. Nagrodzona Oscarem Reese Witherspoon (”Spacer po linie”) w roli kobiety, która uświadamia sobie, że jej życie legło w gruzach i wyrusza na samotną wyprawę przez całe Stany Zjednoczone, by odnaleźć siebie i poczucie sensu życia.

Warsaw by Night

Polska, od 15 lat; komedia/obyczajowy/ 95 min

15:30; 17:45; 20:00*
*07.02.2015 seans nie odbędzie się

Losy czterech kobiet splatają się w nocnym klubie, Warsaw by Night. Podczas podróży każdej z nich towarzyszy ten sam taksówkarz – amator zjawisk paranormalnych.

Barbie: Super Księżniczki

USA, b.o.; animowany/ 74 min

9:15; 12:00; 12:45; 15:00; 17:00

Pewnego dnia Kara, zostaje pocałowana przez magicznego motyla i nagle odkrywa że dzięki temu zyskała supermoce. Kiedy dowiaduje się o tym jej kuzynka, robi to samo, jednak chce wykorzystać te moce w złych zamiarach.

Pingwiny z Madagaskaru 2D/3D

USA, b.o.; komedia/animowany/ 92 min

2D – 11:00; 13:00
3D – 9:15; 14:00; 15:15; 18:45

Kinowy film animowany o przygodach paczki pingwinów, bohaterów bijącego rekordy popularności serialu TV i trzech filmów z serii „Madagaskar”, które w polskich kinach obejrzało w sumie niemal 5 500 000 widzów.

Ziarno prawdy

Polska, od 16 lat; Thriller/ 110 min

20:45; 22:15

W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

Carte Blanche

Polska, od 15 lat; obyczajowy/ 100 min

9:45

Kacper (Andrzej Chyra), uwielbiany przez uczniów nauczyciel historii z lubelskiego liceum, zaczyna stopniowo tracić wzrok. Diagnoza lekarska nie pozostawia złudzeń. Mężczyźnie, z powodu wady genetycznej, grozi trwała ślepota. Początkowo załamany, ostatecznie postanawia ukryć przed przełożonymi problemy zdrowotne, aby zachować pracę i doprowadzić do matury swoich uczniów. Jedynym powiernikiem tajemnicy nauczyciela zostaje jego najlepszy przyjaciel Wiktor (Arkadiusz Jakubik). Kacper, zmagając się z nową sytuacją i nowymi wyzwaniami, nawiązuje bliską przyjaźń z koleżanką z pracy (Urszula Grabowska) i próbuje pomóc zbuntowanej uczennicy, Klarze (Eliza Rycembel), która ukrywa swój własny sekret.

Wkręceni 2

Polska, od 15 lat; komedia/ 95 min

18:45

Druga część przebojowej komedii z 2014 roku. Za kamerą ponownie Piotr Wereśniak („Och Karol 2”), a na ekranie gwiazdy polskiego kina Paweł Domagała, Małgorzata Socha, Marta Żmuda Trzebiatowska oraz Anna Mucha.

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 2D/3D

USA, b.o.; familijny/animowany/ 76 min

2D – 9:15; 11:00
3D – 13:45

Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów. Pomysł Jelonki jednak nie wszystkim przypada do gustu…

Poprzedni artykułDekoria powalczy o niespodziankę
Następny artykułBiskup świdnicki przeciw koncertowi Vadera