Strona główna Sport Piłka ręczna Zagrają więcej niż o „cztery” punkty

Zagrają więcej niż o „cztery” punkty

8

Spotkanie ŚKPR-u Świdnica z AZS-em Zielona Góra ma olbrzymie znaczenie w kontekście walki o utrzymanie w I lidze. Prawdziwy horror był w pierwszym meczu obu zespołów, podobnego można spodziewać się i teraz. Szare Wilki liczą na wsparcie swoich kibiców w kluczowym pojedynku, który w sobotę o godzinie 18.00 rozpocznie się w hali na osiedlu Zawiszów.

 skpr

Po czternastu seriach spotkań świdniczanie zajmują w tabeli dwunaste, barażowe miejsce. Na koncie mają osiem punktów. Beniaminek z Zielonej Góry ma cztery punkty i zamyka stawkę. Mimo złej sytuacji akademicy z Zielonej Góry zapowiadają skuteczną walkę o utrzymanie na zapleczu PGNiG Superligi Już w pierwszej rundzie udowodnili, że potrafią napsuć krwi drużynom o większym potencjale (zwycięstwo u siebie z KSSPR Końskie, nieznaczna przegrana z Gwardią Opole). Beniaminek wysoko zawiesił też poprzeczkę ŚKPR-owi. Świdniczanie wywieźli dwa punkty z grodu Bachusa dzięki minimalnej wygranej 25:24. Decydujący o wygranej gol padł z rzutu karnego na pięć sekund przed końcem gry. Skutecznym wykonawcą był Patryk Rogaczewski.

Dodajmy, że przed drugą rundą akademicy wzmocnili się powracającym do zespołu doświadczonym Bogumiłem Buchwaldem. Spotkaniu tradycyjnie będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje i ciekawa oprawa. W przerwie kibice staną przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród. Tym razem do wygrania będą:
– Wejściówki do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej
– Talon na usługi do Condizione health & fitness w Galerii Świdnickiej
– Talon konsumpcyjny do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego
– Talon konsumpcyjny do multipubu Biała Dama z ulicy Pułaskiego

– Talon na słodki upominek z cukierni „Kasia” przy ulicy Długiej

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – AZS Zielona Góra, sobota, 31 stycznia, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 10 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci i młodzieży do lat 18.

Poprzedni artykułNapad na salon gier
Następny artykułDwa dni z hip-hopem