Strona główna Sport Piłka nożna Marcin Morawski trenerem Polonii-Stali!

Marcin Morawski trenerem Polonii-Stali!

1

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica informuje, iż z dniem 12.01.2014 r. grającym trenerem III-ligowej drużyny naszego klubu został Marcin Morawski. Umowa została podpisana do dnia 30.06.2015 z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

morawski

34-letni Marcin Morawski jest prawdziwą ikoną zaprzyjaźnionego z naszym klubem Górnika Wałbrzych, w którym spędził w sumie aż 8 sezonów. Doświadczony środkowy pomocnik grał też m.in. w Widzewie Łódź, niemieckim TSV Havelse 1912, Ceramice Opoczno, Zagłębiu Sosnowiec, Górniku Polkowice i GKP Gorzów Wielkopolski. Do Świdnicy trafił w sierpniu 2013 roku i od samego początku stał się jednym z najjaśniejszych punktów w naszym zespole. W tym sezonie regularnie asystował i strzelał bramki dla Polonii-Stali Świdnica (7 bramek). Oprócz bogatej kariery zawodniczej, nowy szkoleniowiec jest od 2010 roku trenerem II klasy.

Marcinowi Morawskiemu, który zastąpi na stanowisku pierwszego trenera Polonii-Stali Jarosława Lato, życzymy zatem samych sukcesów.

Poprzedni artykułCBA w świdnickim Urzędzie Miejskim
Następny artykułPrezydent odpowiada na zarzuty w sprawie obwodnicy