Strona główna Bez kategorii Co grają w kinie?

Co grają w kinie?

2

Przygody brytyjskiego misia, poruszająca historia młodego muzyka, a może musical? Sprawdź, jakie filmy można obejrzeć w świdnickim kinie Cinema 3D od 2 do 8 stycznia 2015 roku.

Paddington

Maraton filmowy | Uprowadzona | 9 stycznia 2015 | Godzina 22:30

Cinema3D zaprasza na emocjonujący, trzymający w napięciu, pełen zwrotów akcji maraton z filmem Uprowadzona. Dziewiątego stycznia o godzinie 22:30 zapraszamy na kino akcji w najlepszym wydaniu – Uprowadzona, Uprowadzona 2 oraz premierowo Uprowadzona 3. Bilety w cenie 25 zł za osobę. Więcej szczegółów w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl.

PREMIERY:

 Paddington

Francja/Wlk. Brytania, od 7 lat; komedia/familijny/ 95 min

9:15; 11:30; 13:45; 16:00; 18:15

Miś o imieniu Paddington mieszka w Peru wraz ze swoją ciocią. Pewnego dnia ich wspólny dom zostaje zniszczony, a niedźwiadek wyjeżdża do Anglii, aby tam szukać szczęścia. Po przybyciu do Londynu, okazuje się, że nie jest to miejsce przyjazne dla bezdomnych, pluszowych misiów. Paddington postanawia odszukać dawnego znajomego ciotki, który mieszka w Londynie. Na swojej drodze spotyka jednak, Brownów, którzy oferują mu tymczasowy pobyt w swoim domu. Nie są oni świadomi jakie niebezpieczeństwa i przygody ściągnie na nich mały, pluszowy niedźwiadek.

Whiplash

USA, od 15 lat; dramat/ 105 min

15:30; 19:30; 21:45

Andrew (Miles Teller) jest utalentowanym młodym perkusistą, uczniem konserwatorium muzycznego na Manhattanie. Chłopak marzy o wielkiej karierze. Aby zrealizować plany, postanawia dołączyć do szkolnej orkiestry jazzowej prowadzonej przez okrutnego nauczyciela Terence’a Fletchera (J.K. Simmons), który często wyładowuje swoje frustracje na uczniach. Pod kierunkiem bezwzględnego Fletchera, Andrew zaczyna dążyć do doskonałości za wszelką cenę – nawet własnego człowieczeństwa.

 Son of a Gun

Australia, od 15 lat; akcja/kryminał/thriller/ 110 min

20:00; 22:15

Dziewiętnastoletni JR trafia do więzienia, gdzie zostaje protegowanym najbardziej znanego przestępcy w Australii, Brendana Lyncha.

 Hobbit: Bitwa pięciu armii 2D/3D

Nowa Zelandia, od 12 lat; fantasy/ 144 min

3D DUBBING – 14:45

3D NAPISY – 17:45; 20:45

2D DUBBING -11:30

Trzecia część opowieści o niebezpiecznej wyprawie podjętej przez krasnoludy, które wyruszają wykraść strzeżone przez smoka złoto. Nadszedł czas, aby Bilbo Baggins wywiązał się ze swej części umowy, którą zawarł z towarzyszami podróży.

Annie

USA, b.o.; komedia/musical/ 118 min

9:15; 15:00

Bohaterką filmu jest Annie, która zostaje wybrana, aby spędzić trochę czasu w rezydencji bogacza Benjamina Stacksa. Benjamin, który do tej pory był oschłym i zimnym człowiekiem, przy dziewczynce się zmienia. Postanawia pomóc Annie w odnalezieniu zaginionej rodziny.

Królowa śniegu 2 2D/3D

Rosja, b.o.; animowany/ 80 min

2D – 11:45

3D – 9:15; 13:15

Po pokonaniu złej Królowej Śniegu gadatliwy troll Orm powraca w rodzinne strony. Spodziewa się, że bez trudu zdobędzie rękę księżniczki trolli i zacznie wygodne życie bohatera. Jednak zamiast tego czekają go nowe wyzwania. W Krainie Lodu odradza się zło. To odbicie Orma w magicznym zwierciadle, które przejmuje władzę nad zastępami lodowej armii. Złoczyńca, obwołując się Królem Śniegu, zamierza sprowadzić na świat wieczną zimę. Na szczęście Ormowi z pomocą przyjdą wypróbowani przyjaciele – Gerda, Kai, zbuntowana piratka i niezawodna łasiczka Zuzia. Razem przeżyją mnóstwo przygód, kolejny raz ratując Krainę Lodu przed wielkim niebezpieczeństwem.

 Noc w muzeum: Tajemnica grobowca

USA/Wlk. Brytania, od 7 lat; komedia/familijny/fantasy/ 100 min

 9:15; 11:00; 17:45

Film fantastyczno-przygodowy w polskiej wersji językowej, kontynuacja przebojowej serii, której dwie poprzednie części obejrzało w polskich kinach prawie milion widzów. Ben Stiller ponownie w roli Larry’ego Daleya, strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem Larry wyrusza wraz z synem do Londynu, by w Muzeum Brytyjskim przeżyć największą przygodę swego życia.

Pani z przedszkola

Polska, od 15 lat; melodramat/ 90 min

13:30; 17:30; 20:30

„Pani z przedszkola” to obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca – zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o sobie wiedzieli.

Ze względu na pokazy specjalne KINO zastrzega sobie zmiany w niniejszym repertuarze. Aktualny repertuar jest dostępny w kasie i na stronie kina oraz pod numerem rezerwacji.

Poprzedni artykułOdpowie za śmierć 16-latka
Następny artykułSzpital z kontraktem, 14 przychodni bez