Strona główna Wydarzenia Wygraj kosmetyki Resibo

Wygraj kosmetyki Resibo [KONKURS]

0

Resibo jest polską marką kosmetyków, które powstały na bazie naturalnych, specjalnie wyselekcjonowanych surowców. Marka specjalizuje się w produktach, które są stworzone z myślą o bezpieczeństwie dla skóry oraz szacunku wobec środowiska. Są one wegańskie, biodegradowalne i wszechstronne. Minimalizm przy maksymalnej efektywności oraz zachowaniu dostępnej polityki cenowej, biorąc pod uwagę stosunek kosztu zakupu do jakości wyrobu.

odżywczy

Lepsze bywa wrogiem dobrego. Dlatego produkty Resibo są naturalne w ponad 96 %. Aktualnie seria składa się z sześciu kosmetyków. Punktem wyjścia i pierwszą opracowaną recepturą była ta dla olejku do demakijażu. Następnie powstały: krem pod oczy, krem odżywczy, krem ultranawilżający, tonik – mgiełka nawilżająca oraz płyn micelarny. Włożyliśmy wiele pracy i serca w odpowiednie skomponowanie składu naszych artykułów pielęgnacyjnych. Poszukiwaliśmy rozwiązań pozwalających na użycie maksymalnie skoncentrowanych ekstraktów, pozyskiwanych w sposób, który umożliwia tylko najnowsza technologia. Przykładem może być wyciąg z korzenia polskiego rabarbaru, który aktywuje naturalne mechanizmy nawilżenia skóry, stymulując różnicowanie się keratynocytów. Jego właściwości m.in. regulują złuszczanie skóry, wzmacniają barierę naskórkową, przywracają skórze promienny wygląd. Znajdziecie go np. w kremie odżywczym czy toniku – mgiełce nawilżającej. Idąc dalej obraną ścieżką, opracowujemy recepturę siódmego produktu, który będzie bliski 100% naturalności. Blog Resibo jest miejscem w którym dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z zakresu odżywiania, ekologii i pielęgnacji. Chcielibyśmy także wskazywać drogę do podejmowania możliwie zrównoważonych działań na rożnych płaszczyznach. Związanych również z decyzjami konsumenckimi i odpowiedzialnością za kształt nie tylko naszego życia, ale również otoczenia.

Dla pierwszych sześciu osób, które przyjdą dziś na Pasaż Tesco i odpowiedzą na jedno proste pytanie, będą czekały kosmetyki marki Resibo.

Pytanie konkursowe:

Jednym z pro-składników, które Resibo stosuje w swoich produktach jest Lyco-sol. Z jakiej rośliny pochodzi ten ekstrakt? Podpowiedzi szukaj na resibo.pl

Poprzedni artykułWigilia Wszystkich Świdniczan z aniołami [FOTO/WIDEO]
Następny artykułBiżuteria na gwiazdkę [WYNIKI KONKURSU]