Strona główna Bez kategorii Unijne wsparcie dla przedsięborców

Unijne wsparcie dla przedsięborców

0

Na co aktualnie można pozyskać wsparcie z funduszy europejskich? Jakie są warunki jego otrzymania? Na te i inne pytania  10 grudnia w Urzędzie Miejskim w Świdnicy będzie można uzyskać odpowiedź.

pieniądze1

Z bezpłatnej informacji na temat pozyskania wsparcia ze środków unijnych będzie można skorzystać w godzinach 10.00-13.00 Dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pełnić będzie specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu.

W trakcie dyżuru będzie można dowiedzieć się na co aktualnie można pozyskać wsparcie z funduszy europejskich i jakie są warunki jego otrzymania. Pracownik PIFE przedstawi ofertę pożyczek i poręczeń finansowanych z funduszy unijnych, dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, a także kierunki wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 dla podmiotów gospodarczych, JST oraz III sektora. Wskaże, do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki – mówi Stefan Augustyn, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Z usług w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego mogą skorzystać wszyscy zainteresowani tematem funduszy europejskich. W szczególności zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Mobilny Punkt Informacyjny będzie funkcjonował w dniu 10 grudnia 2014 r. w Urzędzie Miejskim w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49, I piętro, sala nr 128, w godzinach 10.00-13.00.

Konsultacje są bezpłatne.

Poprzedni artykułNowe stawki za wodę
Następny artykułŚwidnicka Barbórka Warszawska