Strona główna Bez kategorii Powitania Nowego Roku pod chmurką

Powitania Nowego Roku pod chmurką

2

Świdnica, Świebodzice, Strzegom, Jaworzyna Śląska – w tych miastach powiatu świdnickiego mieszkańcy będą mogli wspólnie powitać Nowy Rok. Sylwester na świdnicki Rynek wraca po kilkunastu latach przerwy, w pozostałych miejscowościach to wieloletnia tradycja.

fajerwerki (2)

Świdnica

Zabawa na świdnickim Rynku rozpocznie się o 22.00. Na scenie, ustawionej obok bocznego wejścia do Świdnickiego Ośrodka Kultury, rozgrzewkę zapewni DJ Pablo, godzinę później rozpocznie się koncert zespołu Manchester. Przed północą rozpocznie się wspólne odliczanie, w chwilę później w niebo wystrzelą fajerwerki. Nie zabraknie życzeń od władz miasta. Po wzniesieniu toastów butelki po szampanie można wymienić na kupony, które za kwadrans pierwsza wezmą udział w losowaniu, a do wygrania cenne nagrody – 42-calowy telewizor, Playstation 4 i wielki pluszowy dzik. Zabawa zakończy się o 1.00.

Świebodzice

Impreza rozpocznie się o godz. 22:30 przy muzyce serwowanej przez DJ-ów. Godzinę później, o 23:30, na scenie zamelduje się Patryk Marcinkowski czyli Patsin M Ski Blue. Utalentowany świebodziczanin da pierwszy koncert w mieście od momentu swojego sukcesu w programie „Must be the music”. Punktualnie o północy życzenia noworoczne złoży mieszkańcom burmistrz Bogdan Kożuchowicz, a niebo nad miastem rozświetli pokaz sztucznych ogni, po czym na scenie znów zagościmy Patsina M Ski Blue. Zabawę zakończy już tradycyjnie dyskoteka „open air”.

Strzegom

Podczas imprezy zagrają DJ C-Bool oraz Zespół Niespodzianka. W programie także  loteria z nagrodami, pokaz sztucznych ogni oraz konkursy. Start o godz. 22.00.

Jaworzyna Śląska

W sylwestrową noc, o godzinie 24:00 w centrum Jaworzyny Śląskiej, przed Urzędem Miejskim rozpocznie się noworoczny pokaz sztucznych ogni. Tuż przed tym wydarzeniem, mieszkańcom gminy Jaworzyna Śląska tradycyjne noworoczne życzenia złoży burmistrz  i radni Rady Miejskiej.

Poprzedni artykułOdpowie za nakłanianie do brutalnego seksu
Następny artykułBiskup i dyrektor w gronie zasłużonych