Na podwójnym gazie jechał autobusem 54-letni mężczyzna. Pojazd został zatrzymany do kontroli w Żarowie dzisiaj ok. 6.20.
Kierowca miał w organizmie ponad pół promila alkoholu. Na szczęście w autobusie nie było jeszcze pasażerów. Kierowcy grozi utrata prawa jazdy i pracy.


![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-238x178.jpeg)


![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-100x75.jpeg)




