Strona główna Sport Piłka nożna Żarów wygrywa w Kobierzycach, hat-trick Kloca

Żarów wygrywa w Kobierzycach, hat-trick Kloca

0

Po pierwszych 45 minutach meczu piłkarskiej IV ligi wydawało się, że Zjednoczonym Żarów ciężko będzie wywalczyć jakiekolwiek punkty w Kobierzycach. Tamtejszy GKS prowadził 2:0, jednak po zmianie stron do ataków rzucili się goście odwracając w efektownym stylu losy spotkania.

piłka nożna - uniwersalne

Do przerwy kobierzyczanie prowadzili 2:0 po bramkach Jaworskiego i Rybińskiego. Po przerwie obraz gry uległ zmianie, a Zjednoczeni w końcu zaczęli grać tak, jak powinni to robić od pierwszego gwizdka arbitra. Dzięki trzem bramkom zdobytym przez Kloca, goście mogli cieszyć się z kompletu punktów. Po 13 kolejkach rozgrywek IV ligi dolnośląskiej Zjednoczeni Żarów z 18 punktami zajmują 9. miejsce w tabeli.

Inny przedstawiciel powiatu świdnickiego – AKS Strzegom przegrał na wyjeździe 0:1 z Włókniarzem Mirski (15 punktów – 11. pozycja w tabeli).

GKS Kobierzyce – Zjednoczeni Żarów 2:3 (2:0)