Strona główna Bez kategorii Perfekcyjna Pani Domu posprzątała w Świdnicy

Perfekcyjna Pani Domu posprzątała w Świdnicy

10

Ostatni odcinek obecnej  serii popularnego programu Perfekcyjna Pani Domu był kręcony m.in. w Świdnicy. Na finał zmierzą się świdnicka wokalistka i matka trojga dzieci Magda oraz Kamila z Brzegu. Efekt będzie można zobaczyć już w najbliższy poniedziałek, 24 listopada.

Małgorzata Rozenek

Duże rodziny, kochający się domownicy, zapracowani mężowie i pełne poświęcenia żony, które dla domu zrezygnowały ze swoich karier zawodowych. Regułą już jest, że bohaterki programu łączy dużo. I tym razem profil rodziny i ich problemy są podobne, na dodatek kobiety są równolatkami.

O pierwszej uczestniczce ostatniego odcinka sezonu można powiedzieć, że ma dwie twarze. Za dnia pełni obowiązki kury domowej, ale gdy przychodzi weekend i zapada zmrok, zamienia się w gwiazdę rocka! Gdyby Magda mogła rzucić wszystko dla swojego zespołu rockowego, z pewnością by to zrobiła i pojechała w niekończącą się trasę koncertową. Za dnia jednak wokalistka ze Świdnicy zajmuje się trójką rozbrykanych dzieci i czeka na męża, który jakby zapominał, że oprócz pracy ma też rodzinę. Dzieciaki są już duże, ale żadne nie kwapi się do pomocy mamie w domu. Na męża nie ma co liczyć, bo przecież nie ma go prawie w domu.

Kamila pochodzi z Brzegu i ma również 29 lat. Kilkanaście lat temu jej rodzice wyjechali do pracy w Niemczech. Niestety, w przeciwieństwie do swoich sióstr, Kamila nie potrafiła odnaleźć się w obcym kraju i żyć w duchu niemieckiego „ordnungu”. Kiedy tylko urodziła drugie dziecko, wraz z mężem wróciła do Polski. Budowanie wszystkiego od nowa, nie jest jednak takie proste jakby się wydawało.

 Małgosia Rozenek jak zwykle jedzie z pomocą do domów uczestniczek. To ostatnia w tej serii wizyta Perfekcyjnej Pani Domu.  Trzynasty odcinek programu z udziałem świdniczanki na antenie stacji TVN już 24 listopada, o godzinie 22:30.

/opr. red./

Poprzedni artykułŚwidnicki PiS odcina się od poparcia Zalewskiej dla Murdzka
Następny artykułBędzie Sylwester na świdnickim Rynku