Strona główna Sport Piłka ręczna Juniorzy ŚKPR-u znów lepsi od Dziewiątki

Juniorzy ŚKPR-u znów lepsi od Dziewiątki

0

W Dolnośląskiej Lidze Juniorów rozpoczęła się runda rewanżowa. Piłkarze ręczni ŚKPR-u, tak jak na inaugurację sezonu w Świdnicy, tak i na wyjeździe w Legnicy pokonali zespół Dziewiątki. Było to szósty mecz i czwarte zwycięstwo podopiecznych Krzysztofa Terebuna.

skpr 40 lat

Rozegrany w środę, 5 listopada mecz ŚKPR wygrał 29:27 (16:13). Mimo, że wynik końcowy jest „na styku”, było to dość pewne zwycięstwo Szarych Wilków, które prowadziły przez całe spotkanie. Kilka minut przed końcem ŚKPR odskoczył na 29:23, ale w ostatnich fragmentach nasi piłkarze zarobili trzy kary i grając w polu trójką przeciw szóstce rywali roztrwonili część wypracowanej przewagi. Warto odnotować powrót do drużyny Marcina Mieczkowskiego, który wznowił treningi po ponad rocznej przerwie.

Dziewiątka Legnica – ŚKPR Świdnica 27:29 (13:16)

ŚKPR: Połczyński, Kuchciński – Walczak 7, Bieżyński 7, Grochowski 6, Niedźwiecki 3, Rymsza 3, Matlęga 1, Żygadło 1, Dymitruk 1, Mieczkowski