Strona główna Sport Piłka nożna Czas na derby z Lechią Dzierżoniów!

Czas na derby z Lechią Dzierżoniów! [VIDEO]

0

Po raz trzeci z rzędu piłkarze Polonii-Stali Świdnica powalczą o III–ligowe punkty na boisku przy ulicy Śląskiej w Świdnicy. Po spotkaniach z Foto-Higieną Gać i Stilonem Gorzów Wielkopolski, tym razem do Świdnicy zawita rywal zza miedzy – Lechia Dzierżoniów. To arcyciekawie zapowiadające się starcie odbędzie się w niedzielę, 2 listopada, początek meczu o 14.00!

 009

W ubiegłym sezonie dwukrotnie lepsi okazali się dzierżoniowianie wygrywając na własnym terenie 3:1, a następnie wiosną pokonując biało-zielonych 2:1. Teraz liczymy na rewanż i cenne punkty świdniczan, które umocniłyby nas w górnej połowie tabeli III-ligi dolnośląsko-lubuskiej. Ekipa Polonii-Stali po 14 rozegranych kolejkach spotkań z 24 zdobytymi punktami znajduje się na 8. pozycji, Lechiści są wiceliderem tabeli, a na swoim koncie mają 32 „oczka”. W ubiegłym tygodniu nasza drużyna zremisowała 1:1 ze Stilonem Gorzów Wielkopolski natomiast dzierżoniowianie w szlagierze 14. serii spotkań ulegli na własnym obiekcie 1:3 liderowi Formacji Port 2000 Mostki. Szykuje się znakomite widowisko – musisz być razem z piłkarzami na stadionie świdnickiego OSiR-u!

Polonia-Stal Świdnica – Lechia Dzierżoniów (niedziela, 2 listopada, godz. 14.00, stadion OSiR w Świdnicy). Bilety w cenie 10 złotych. Spędź najbliższą niedzielę z biało-zielonymi!

Poprzedni artykułWygrali strefę wałbrzyską i zagrają w finale dolnośląskim
Następny artykułCieszmy się z niepodległości [PROGRAM]