Strona główna Sport Piłka nożna „Szóstka” na najniższym stopniu podium

„Szóstka” na najniższym stopniu podium

2

Trzecie miejsce dla SP 6 Świdnica podczas finału strefy wałbrzyskiej w rozgrywkach mini-piłki nożnej chłopców w ramach szkolnych rozgrywek. W dzisiejszym turnieju spotkały się cztery najlepsze drużyny naszej strefy, aby walczyć o awans do finału dolnośląskiego.

osir

Najpierw rozegrano dwa półfinały, w pierwszym „szóstka” minimalnie przegrała 2:3 z SP 2 z Bystrzycy Kłodzkiej. Drugi półfinał zdecydowanie wygrali chłopcy z SP 10 Bielawa pokonując drużynę SP 37 Wałbrzych 4:1. Zespół SP 6 Świdnica w meczu o trzecie miejsce gładko pokonał Wałbrzych 6:1, a Bielawa wygrała ścisły finał z Bystrzycą 3:0 i to właśnie bielawianie zagrają w finale dolnośląskim. Na koniec zawodów wręczono drużynom pamiątkowe dyplomy, medale i puchar. Dyplomami wyróżniono najlepszych zawodników w swoich zespołach, a zostali nimi: Dorian Krakowski (SP 6 Świdnica), Damian Filipiak (SP 37 Wałbrzych), Maciej Olczak (SP 2 Bystrzyca Kłodzka), a także Jerzy Dzimira (SP 10 Bielawa).