Strona główna Sport Piłka ręczna Szare Wilki kontra Konie

Szare Wilki kontra Konie

0

Przed nami 4. kolejka rozgrywek I ligi szczypiornistów. Do Świdnicy przyjedzie jeden z czołowych zespołów ligi – KSSPR Końskie. W poprzednim sezonie pojedynek z Koniami zakończył się remisem i był jednym z najlepszych meczów rozegranych w Świdnicy. Czy podobne emocje kibice przeżyją i tym razem, przekonamy się w sobotę, 11 października. Początek meczu w hali na osiedlu Zawiszów o godzinie 18.00.

skpr

Będzie to już siódma konfrontacja obu zespołów na poziomie I ligi. Historia zdecydowanie przemawia za rywalami. Wspomniany remis to dotychczas jedyna zdobycz ŚKPR-u z ekipą z Końskich. Pozostałych pięć meczów wygrali przeciwnicy. Także tabela bieżących rozgrywek każe upatrywać faworyta w drużynie z województwa świętokrzyskiego. KSSPR Końskie ma na koncie sześć punktów i plasuje się na trzecim miejscu w tabeli. ŚKPR ma dwa punkty mniej i jest ósmy.

Tyle tylko, że wszystkie papierowe kalkulacje zweryfikuje boisko, a świdniczanie już wielokrotnie udowadniali, że potrafią stawić czoła teoretycznie mocniejszym zespołom. – Specyfiką naszej drużyny jest to, że potrafi dostosować się do poziomu rywala. Zawsze lepsze mecze rozgrywamy z mocniejszymi drużynami. Myślę, że podobnie będzie i tym razem. Nie ukrywam, że liczę, że zdobędziemy dwa punkty – uważa Jacek Przeznak, wiceprezes ds. sportowych ŚKPR-u Świdnica.

Spotkaniu tradycyjnie będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje i ciekawa oprawa. W przerwie kibice staną przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród. Tym razem do wygrania będą:
– Wejściówki do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej
– Talon na usługi do Condizione health & fitness w Galerii Świdnickiej
– Talon konsumpcyjny do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego
– Talon konsumpcyjny do multipubu Biała Dama z ulicy Pułaskiego
– Talon na słodki upominek z cukierni „Kasia” przy ulicy Długiej

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – KSSPR Końskie, sobota, 11 października, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 10 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci i młodzieży do lat 18.

Poprzedni artykułDoczekali się drogi, ale…
Następny artykułAlicja Synowska tnie i buduje [FOTO]