Strona główna Kultura Świat zamknięty w ramy

Świat zamknięty w ramy [WYSTAWA]

0

Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy zaprasza w piątek, 10 października 2014 roku na wernisaż wystawy malarstwa Magdaleny Kępki. Wystawa potrwa do 23 listopada 2014.

calella_60_100

Wrocławianka zakochana w swoim mieście. Uwielbia malować a praca pędzlem zapewnia jej to, co najcenniejsze – satysfakcję, niezależność i wolność, którą sobie wyjątkowo ceni. Dzięki temu może łączyć ją ze swoimi licznymi pasjami, przede wszystkim podróżami, gdzie z aparatem w ręku poluje na przyszłe ofiary swego płótna. W swoich obrazach stara się zatrzymać czar otaczającego świata z jego urokami i niedoskonałościami. Tworzy w oleju i akrylu a głównym tematem jej prac jest polski pejzaż oraz architektura gorącego południa. Absolwentka AWF i aktualna studentka ASP we Wrocławiu. Pasje: sport, podróże, taniec, wszelkiego typu rękodzieło, języki obce i fotografia.

Brała udział w wielu krajowych i międzynarodowych konkursach malarskich oraz licznych wystawach pokonkursowych. Ma na koncie 11 wystaw indywidualnych oraz kilkanaście nagród w konkursach malarskich. Jej prace wchodzą w skład prywatnych kolekcji większości krajów Europy, jak również Stanów Zjednoczonych, Kanady, RPA, Australii, Nowej Zelandii i Meksyku oraz hiszpańskich instytucji państwowych i fundacji. Włada pięcioma językami obcymi.

 

Poprzedni artykułWylądowali na drugim miejscu!
Następny artykułZobacz, jakie hobby ma twój sąsiad