Strona główna Bez kategorii Spotkanie z doradcą amerykańskich firm

Spotkanie z doradcą amerykańskich firm

0

Ekspert w zakresie budowania przewagi rynkowej firm, marketingu i sprzedaży. Jeden z nielicznych w Polsce zawodowych negocjatorów. Konsultant ponad 600 firm w USA oraz ponad 100 w Polsce. Krzysztof Sarnecki, bo o nim mowa, pojawi się już dzisiaj, 7 października na kolejnej edycji Świdnickiego Forum Gospodarczego, które od blisko 25 lat organizuje SPiKS.

Sarnecki

„Wyzwania dla polskich przedsiębiorców DZISIAJ – Nowoczesne zarządzanie – nowoczesna sprzedaż” – to temat spotkania, które zaplanowano na 7 października. Sarnecki, leading Partner i współudziałowiec firmy Quest Change Managers, odpowie na takie pytania jak: dlaczego zmiany ekonomiczne w ostatnich latach w Polsce są większe niż w latach 1989-92 i jakie to ma znaczenie dla biznesu czy też dlaczego musimy uczyć się sprzedaży od nowa, pomimo ponad 20-letniego doświadczenia.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Rozpocznie się 7 października o godzinie 18.00 w restauracji Stary Browar przy ul. Bystrzyckiej 22 w Świdnicy.

Krzysztof Sarnecki jest kolejnym gościem Świdnickiego Forum Gospodarczego, które od 1990 roku organizuje Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich. W cyklu wzięli udział m.in. Lech Wałęsa, Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski, Leszek Balcerowicz, Donald Tusk,  Grzegorz Schetyna, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Janusz Korwin-Mikke, Ryszard Kalisz, Ewa Dałkowska, Emilian Kamiński, Dorota Stalińska i wielu innych Łącznie, w Świdnickim Forum Gospodarczym wzięło udział ponad 150 wybitnych przedstawicieli życia społecznego, gospodarki, kultury i polityki – informuje Sebastian Owczarski, rzecznik stowarzyszenia.

Poprzedni artykułPrzełaje pod dyktando „jedynki”
Następny artykułMłodzież ŚKPR-u na plus