Strona główna Wydarzenia Kuźnia smaków i talentów

Kuźnia smaków i talentów

1

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Grodziszcze „Sztafeta Pokoleń” zaprasza organizacje pozarządowe z terenu gminy Świdnica do udziału w imprezie „Smak na Odnowę”, która została objęta honorowym patronatem wójta gminy Świdnica. Wydarzenie będzie miało miejsce 11.10.2014 r. o g. 18.00  na świetlicy w Grodziszczu.

dozynki 45

 – Wydarzenie to ma na celu promocję organizacji działających lokalnie na terenie gminy Świdnica. Dodatkowym atutem spotkania będzie również promocja lokalnych dań i potraw przygotowanych przez uczestników spotkania.  Tematem przewodnim pierwszej edycji jest hasło „W krainie bajek”. Niech każda z grup przybędzie i pochwali się czym ma, tym co robią, produkują – potem wszystko pokosztują – mówią członkowie Stowarzyszenia Sztafeta Pokoleń w Grodziszczu.

 W związku z tym organizatorzy zwracają się z uprzejmą prośbą do wszystkich uczestników spotkania, aby zadbali o odpowiednie przebranie i rekwizyty charakterystyczne dla wybranej przez organizację bajkę. – Niech też każdy się ubierz, za postacie z bajek tych. Co pamięta z lat dziecięcych i przypomnieć sobie ich – dodaje Justyna Sara-Hryncyszyn, prezes stowarzyszenia.

 Impreza „Smak na Odnowę” otrzymała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach konkursu ofert pn. „Przedsięwzięcie promujące ideę odnowy wsi”.

/UG Świdnica/

Poprzedni artykułŚwidnicki ZUS zaprasza na Dni Ubezpieczonego
Następny artykułProblemy na trasie i porażka w Przemyślu