Strona główna Sport Moto Grupa Świdnica Rally pod patronatem Swidnica24.pl

Grupa Świdnica Rally pod patronatem Swidnica24.pl [VIDEO]

0

Od początku października portal Swidnica24.pl objął  swoim patronatem medialnym grupę pasjonatów rajdów samochodowych zrzeszającą ponad 20 osób z całego powiatu świdnickiego. Świdnica Rally łączy pod swoim szyldem kierowców, pilotów rajdowych, profesjonalnych fotografów oraz wiernych kibiców tego popularnego w naszym regionie sportu.

rajdy

Członków Świdnica Rally można zobaczyć na trasach całego Dolnego Śląska oraz naszych południowych sąsiadów. W składzie grupy jeżdżą nie tylko popularne na trasach rajdowych auta ale również takie klasyki polskiej motoryzacji jak Fiaty 125p, Polonezy oraz Fiaty 126p. Już w ten weekend część aut Świdnica Rally w barwach Swidnica24.pl będzie można oglądać na dwóch imprezach rajdowych. W sobotę 4 października na trasie znanej z rajdu Krause – na walimskich „patelniach” odbywać się będzie III Memoriał Janusza Kuliga, natomiast dzień później Świdnica będzie reprezentowana na kolejnej rundzie MiniMax w Legnicy.

Informacje z tych imprez, zdjęcia oraz relacje video  członków Świdnica Rally wyłącznie na stronach naszego portalu. Poniżej krótki klip z ostatnich występów świdnickich kierowców podczas finału Rally Masters w Sobótce.

Poprzedni artykułKońcówka zapisów do turnieju o Puchar Tymbarku
Następny artykułCo grają w kinie Cinema 3D?