Strona główna Sport Piłka ręczna Derby rządzą się swoimi prawami…

Derby rządzą się swoimi prawami…

0

Przed nami 7. kolejka rozgrywek I ligi szczypiornistów. Do Świdnicy przyjedzie jeden z czołowych zespołów ligi – Siódemka Miedź Legnica. W tabeli wyżej są rywale, ale derby lubią rządzić się swoimi prawami. W poprzednim sezonie ŚKPR raz pokonał faworyzowanych przeciwników. Czy podobnie będzie tym razem? Przekonamy się w sobotę, 25 października. Początek meczu w hali na osiedlu Zawiszów o godzinie 18.00.

skpr

Będzie to dopiero trzecia konfrontacja ŚKPR-u i Miedzi  na poziomie I ligi, ale zespoły znają się jak „łyse konie”, bo często rozgrywają między sobą mecze sparingowe. Najbliższa konfrontacja będzie miała dodatkowy smaczek. W szeregach rywali kibice zobaczą między innymi wychowanka świdnickiego klubu Stanisława Makowiejewa. Zawodnik występujący na pozycji rozgrywającego przeniósł się do Miedzi przed tym sezonem.

Spotkaniu tradycyjnie będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje i ciekawa oprawa. W przerwie kibice staną przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród. Tym razem do wygrania będą:
– Wejściówki do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej
– Talon na usługi do Condizione health & fitness w Galerii Świdnickiej
– Talon konsumpcyjny do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego
– Talon konsumpcyjny do multipubu Biała Dama z ulicy Pułaskiego
– Talon na słodki upominek z cukierni „Kasia” przy ulicy Długiej

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – Siódemka Miedź Legnica, sobota, 25 października, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 10 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci i młodzieży do lat 18.

Poprzedni artykułKto robi politykę?
Następny artykułForum w Krzyżowej odwołane przez wybory?