Strona główna Wydarzenia Świdnica Czekają na seniorów

Czekają na seniorów

4

W najbliższą sobotę, 11 października, Galeria Świdnicka na godzinę 15.00 zaprasza seniorów. Tradycyjnie już dwa razy do roku – na wiosnę i jesienią organizowane są Podwieczorki Seniora, podczas których czeka wiele wrażeń artystycznych i nie tylko.

Podwieczorek dla seniora Galeria Świdnicka_03

Tym razem w programie występ zespołu AKORD ze Świebodzic, który dwukrotnie już gościł z koncertem w Galerii Świdnickiej. Zespół prowadzi od lat Związek Emerytów i Rencistów, oddział w Świebodzicach, którym kieruje Jan Welc. Zespołowi szefuje z ramienia zarządu Teresa Małecka, a śpiewakami wiele lat pracowała Hanna Raszkiewicz.

Prócz tego w programie taneczne zabawy ze Stowarzyszeniem Miłośników Tańca JUBILAT. Tancerze zabiorą nas tym razem na wędrówkę po różnych europejskich krajach, gdzie będziemy mieli muzyczne przystanki.

Na scenie wystąpią też podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Mokrzeszowie, a na koniec koncert uczestników Studia Piosenki FART z Bielawy, Studiem opiekuje się Anna Lutz, a akompaniament Dariusz Jaros. Nie zabraknie także słodkiego poczęstunku.

zaproszenie podwieczorek seniora - październik

Poprzedni artykułList otwarty w sprawie Festiwalu Reżyserii Filmowej
Następny artykułSudecka Ofensywa zagra w weekend