Strona główna Sport Piłka nożna Darbor lepszy w starciu beniaminków

Darbor lepszy w starciu beniaminków

1

Drugie zwycięstwo w tym sezonie odniosły piłkarki Darboru Bolesławice występującego w II lidze, które w Jaworzynie Śląskiej pokonały UKS Jaskółki Chorzów 5:1. Dość licznie zgromadzona publiczność w liczbie około 450 widzów nie mogła się nudzić, było to żywe widowisko z wieloma akcjami podbramkowymi, a sama Angelika Smagur mogła zapewnić gospodyniom znacznie bardziej okazałe zwycięstwo.

darbor1

Kanonadę strzelecką w 4. minucie rozpoczęła Wiktoria Kudyba, która wykorzystała podanie od Anity Marek i pokonała bramkarkę gości. Ta akcja uskrzydliła nasze zawodniczki, które coraz częściej gościły w polu karnym Jaskółek. W 16. minucie prowadziliśmy już 2:0, kiedy to Dominika Pojasek dobiła piłkę po strzale z rzutu wolnego Anity Marek. Nie minęły 4 minuty, a kibice znów oklaskiwali Dominikę Pojasek, która po otrzymaniu podania od Wiktorii Kudyby umieściła po raz drugi w ty meczu piłkę w siatce. Strata trzech bramek nie załamała zespołu gości, który w 26. minucie wykorzystał jeden z nielicznych błędów naszej obrony zdobywając bramkę po akcji prawą stroną boiska.  Zmiana stron nie zmieniła sytuacji na boisku, nadal to nasze zawodniczki panowały na murawie dokumentując swoją przewagę w postaci dwóch goli zdobytych przez Angelikę Smagur i Anitę Marek.

Poprzedni artykułZ powodów religijnych zabił żonę i siebie?
Następny artykułI liga piłki ręcznej: Na inaugurację z Ostrovią!