Strona główna Bez kategorii Wyślij zdjęcie, wygraj tablet

Wyślij zdjęcie, wygraj tablet

3

Świdnica jest piękna, a świdniczanie – uśmiechnięci? Sprawdźmy to. W ramach II Zjazdu Świdniczan wspólnie z Centrum Wspierania Biznesu Urząd Miejski organizuje konkurs fotograficzny „Ze Świdnicą w tle”. Nagrodą główną jest tablet.

zjazd

Co zrobić, aby go wygrać?

W konkursie może wziąć udział każdy, pod warunkiem, że nie zajmuje się fotografią profesjonalnie, a zdjęcia robi na własny użytek. Motywem przewodnim, zgodnie z tytułem, jest uchwycenie świdniczan lub turystów w charakterystycznych miejscach Świdnicy (w tle).

Zwycięzca zostanie wybrany przez użytkowników portalu społecznościowego Facebook, a nagrodą jest dwuosobowy lot balonem nad Świdnicą podczas Zjazdu Świdniczan. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają gadżety promocyjne Miasta Świdnica i Lokalnej Organizacji Turystycznej „Księstwo Świdnicko-Jaworskie”.

 Oryginalne zdjęcia, odbitki bądź fotografie na płycie CD w zamkniętych i opisanych nazwiskiem autora/właściciela/współwłaściciela kopertach oraz hasłem: „Zjazd Świdniczan. Konkurs fotograficzny” należy dostarczyć do Biura Zjazdu Wszystkich Świdniczan, Rynek 43, w nieprzekraczalnym terminie do 8 sierpnia 2013 r. do godz. 17.00. Fotografie można również przesyłać mailem na adres: [email protected] z dołączonym oświadczeniem. Szczegóły w regulaminie w załączniku.

 ***

 Przypominamy, że wciąż trwają zapisy na Zjazd Świdniczan. To bardzo proste – wystarczy wejść na stronę www.zjazdswidniczan.pl, kliknąć w formularz i wybrać opcję elektroniczną lub drukowaną, wypełnić i wysłać zgodnie z instrukcją.

II Integracyjny Zjazd Wszystkich Świdniczan odbędzie się w dniach od 21 do 24 sierpnia 2014 roku. Na dziś zapisanych jest już blisko 900 osób. Wśród nich są świdniczanie z Australii, USA, Grecji, Szwecji czy Wielkiej Brytanii.

 Organizatorzy, jak przed rokiem, szykują atrakcyjny program. Nie zabraknie wycieczek w bliższe i dalsze okolice Świdnicy. Także świdniccy restauratorzy przygotowują popołudnia lub wieczory tematyczne, podczas których będzie można skosztować potraw z kuchni greckiej, bawarskiej czy francuskiej, posłuchać muzyki na żywo czy obejrzeć ciekawy film. W czwartek, piątek i sobotę co wieczór w Rynku odbędą się koncerty, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Podobnie jak przed rokiem, w ramach zjazdu zaplanowano mszę św. w intencji wszystkich świdniczan, która zostanie odprawiona w katedrze w niedzielę, ostatni dzień zjazdu. Po niej zapraszamy do wspólnego zdjęcia świdniczan na placu przed katedrą.

Tegoroczną ciekawostką są także zjazdowe gadżety – koszulki, kubki, maskotki itd., z których każdy uczestnik zapisujący się na zjazd może skomponować dowolny zestaw, a wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach.

/UM w Świdnicy/

 

Poprzedni artykułSzkoły w remoncie
Następny artykułDla kogo nagrody w dziedzinie kultury?