Strona główna Sport Piłka ręczna ŚKPR wciąż nie zachwyca

ŚKPR wciąż nie zachwyca

0

Miejmy nadzieję, że w trakcie rozpoczynającego się 13 września sezonu I ligi, piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica będą spisywać się lepiej niż w ostatnich grach kontrolnych. W ostatnim sparingu ŚKPR co prawda wygrał, ale wypadł na tle II-ligowej Żagwi Dzierżoniów bardzo przeciętnie. „Szare Wilki” wygrały we własnej hali 26:24, wciąż jest co poprawiać w naszej grze, ale do walki o punkty pozostało jeszcze trochę czasu.  

 skpr-61

Spotkanie rozegrano w trzech tercjach, każda po 20 minut. W poszczególnych częściach było: 11:8, 9:9, 6:7. Podobać mogła się konsekwentna gra w obronie, kiepsko za to było w ofensywie. Niepokoi duża liczba własnych błędów i bardzo słaba skuteczność. Inna sprawa, że świdniczanie mieli wyjątkowe „szczęście” do nagminnego obijania słupków i poprzeczek. Mecz z Żagwią był ostatnim, w którym trener Krzysztof Terebun dokonał kompleksowego przeglądu swoich zasobów (zagrało 20 zawodników). Od czwartkowego sparingu z Olimpem Grodków (Świdnica, godz. 19.00) na parkiecie więcej czasu zaczną spędzać kluczowi zawodnicy.

ŚKPR Świdnica – Żagiew Dzierżoniów 26:24 (11:8, 20:17)

 

ŚKPR: Potocki, Bajkiewicz, Gil, Kuchciński – Piędziak 5, K. Rogaczewski 5, Krzaczyński 3, Misiejuk 3, Karpiński 2, Rzepecki 2, Chaber 2, Dębowczyk 1, Motylewski 1, Bieżyński 1, P. Rogaczewski 1, Węcek, Czerwiński, Grochowski, Niedźwiecki, Rymsza

Poprzedni artykułSvida zaprasza na treningi
Następny artykułCentrum rozrywki otwarte od soboty