Strona główna Sport Piłka nożna Przyjdź na prezentację MKS-u Polonia-Stal Świdnica!

Przyjdź na prezentację MKS-u Polonia-Stal Świdnica!

1

Już w najbliższy czwartek, 14 sierpnia na terenie świdnickiego lodowiska przy ulicy Śląskiej w Świdnicy odbędzie się prezentacja drużyn Polonii-Stali Świdnica. Wszystkich kibiców gorąco zapraszamy, start godz. 19.00!

 piłka nożna - uniwersalne

Przybyłym kibicom zaprezentują się m.in. piłkarze walczący w rozgrywkach III-ligi dolnośląsko-lubuskiej, którzy w efektownym stylu zainaugurowali rozgrywki ligowe rozbijając na wyjeździe 4:0 Polonię Trzebnica, a teraz szykują się do pierwszego meczu w tym sezonie na własnym boisku, który rozegrany zostanie dwa dni po prezentacji. Fanom klubu zaprezentują się także dziewczyny Polonii-Stali Świdnica przygotowujące się do historycznego dla miasta startu w rozgrywkach III-ligi dolnośląskiej kobiet. Na lodowisku zagoszczą również piłkarze broniący barw pozostałych kilkunastu drużyn Polonii-Stali Świdnica. Nie może Cię tam zabraknąć, przyjdź i bądź tego dnia z biało-zielonymi!

W czwartek będzie można również nabyć karnety uprawniające do wejścia w rundzie jesiennej na gospodarskie mecze naszej drużyny mężczyzn występującej w III-lidze dolnośląsko-lubuskiej. Cena karnetu wynosi 59 złotych, koszt jednorazowego biletu na każdy z dziewięciu ligowych pojedynków wynosi 10 złotych.

Poprzedni artykułPodpalił człowieka z premedytacją
Następny artykułŻołnierskie awanse [FOTO]