Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Inwentaryzacja azbestu

Inwentaryzacja azbestu

4

Ponad 13 tys. złotych z dotacji Ministerstwa Gospodarki zostanie przeznaczonych na przeprowadzenie na terenie gminy Świdnica inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest .

Foto_azbest

W związku z powyższym w miesiącu sierpniu, na terenie gminy Świdnica zostanie przeprowadzona inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest przez pracowników Firmy AT GROUP S.A. z siedzibą w Krupskim Młynie. Osoby przeprowadzające inwentaryzację będą posiadały stosowne upoważnienie Wójta Gminy Świdnica.

Zgromadzona dane posłużą do opracowania Programu Usuwania Azbestu i Wyrobów Zawierających Azbest z terenu gminy, który umożliwi pozyskanie środków finansowych na demontaż, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest. Mając na względzie powyższe, uprzejmie prosimy mieszkańców gminy o wyrozumiałość i udzielanie pracownikom Firmy AT GROUP S.A. niezbędnych informacji w celu pełnej inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest.

/UG Świdnica/

Więcej informacji na temat wyrobów zawierających azbest znajduje się na stronie internetowej www.polskabezazbestu.pl.
Zachęcamy również do odwiedzenia strony Ministerstwa Gospodarki poświęconej Programowi Oczyszczania Kraju z Azbestu.
Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Działu Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy Świdnica od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30 pod nr tel. 748521226,748523067 wew. 310,311.

Poprzedni artykułOficjalna kandydatka na prezydenta
Następny artykułRowerem przez księstwo