Strona główna Konkursy Empik poleca: Kot w butach

Empik poleca: Kot w butach [KONKURS]

0

„Czerwony Kapturek”, „Śpiąca królewna”, „Kopciuszek” czy wreszcie „Kot w butach”. Te i kilka innych baśni znają dzieci na całym świecie. Opowieści z morałem Charlesa Perraulta mają już ponad 300 lat. Przypomina je wydawnictwo Buchmann, a poleca świdnicki salon Empiku w Galerii Świdnickiej.

kot-w-butach-i-inne-basnie-b-iext23342178

UWAGA! KONKURS!

Czytelnicy Swidnica24.pl mogą wygrać prezentowaną przez Empik książkę. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi oryginalny zbiór baśni Perraulta? Nagroda trafi do pierwszej osoby, która udzieli prawidłowej odpowiedzi. Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected] do 23 sierpnia 2014. W tytule wiadomości proszę wpisać hasło KSIĄŻKA, w treści odpowiedź oraz imię i nazwisko (wraz ze zgodą publikacji imienia i nazwiska na stronie Swidnica24.pl w ogłoszeniu wyniku konkursu). Fundatorem nagrody jest salon Empik w Galerii Świdnickiej.

Odpowiedź na zagadkę z ubiegłego tygodnia:

Przewodnik „Polska 20 pomysłów na weekend” poleca atrakcje z Dolnego Śląska – Wrocław, Ziemię Kłodzką i Karkonosze. Przewodnik trafia do Macieja Czarneckiego.

Poprzedni artykułZnanenieznane.pl: Naturalnie w Lipnie
Następny artykułPiękniejszy świat Beaty: Babskie auto