Dopięte zostały wszelkie formalności pod kątem pozyskania Michała Sudoła do piłkarskiej Polonii Świdnica występującej w III-lidze dolnośląsko-lubuskiej. Nowy nabytek świdnickiego klubu występował już w Świdnicy w sezonie 2008/2009.
Michał Sudoł w zielonej koszulce
Ten rosły mierzący ponad 190cm zawodnik najlepiej czuje się na pozycji środkowego obrońcy i z pewnością będzie sporym wzmocnieniem dla prowadzonej przez Jarosława Lato świdnickiej ekipy. W trakcie swojej kariery 27-letni Sudoł reprezentował barwy m.in. Bystrzycy Kąty Wrocławskie, GKP Gorzów Wielkopolski, Czarnych Żagań, MKS-u Kluczbork, a ostatnio AKS-u Strzegom.

![Wielka siatkówka już w sobotę. Na starcie 48 par [POD NASZYM PATRONATEM]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/06/pilka-plazowa-turniej-pierogi-na-skrzydlach-Swidnica-28-06-2025-39-238x178.jpg)

![Druga runda Świdnickich Biegów Parkowych [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Bieg-Parkowy-Swidnica-20-czerwca-2026-45-238x178.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)




