Strona główna Temat dnia Piękna i Bestia w Cinema 3D

Piękna i Bestia w Cinema 3D [KONKURS]

0

Cinema 3D 13 lipca rozpoczęła nowy cykl – poranki dziecięce. Co dwa tygodnie w świdnickim kinie Cinema 3D ma miejsce wydarzenie dla wszystkich, którzy kochają bajki.

pieknaibestia

– Zapraszamy wszystkie dzieci, duże i małe na klasyczne bajki Disneya w kinie Cinema 3D. Wszystkie filmy na dużym ekranie w doskonałej cyfrowej jakości obrazu i dźwięku. Dla każdego dziecka przygotowaliśmy niespodziankę – w czasie trwania naszego cyklu będzie można zebrać serię specjalnie wydanych kart zabaw z powierzchnią suchościeralną, na których przewodnikiem po krainie zabaw i filmu będzie Kinolek – zapowiadają organizatorzy.

Redakcja Swidnica24.pl ogłasza konkurs, w którym do wygrania jest pojedyncza wejściówka do kina Cinema 3D na film Piękna i Bestia. Aby ją zdobyć wystarczy odpowiedzieć na pytanie. Kto w polskiej wersji językowej użyczył głosu Bestii? Na poprawne odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected], do 24 lipca do godziny 12.00. W temacie maila prosimy wpisać Piękna i Bestia, a w treści wiadomości oprócz prawidłowej odpowiedzi swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu.

lipiec

Piękna i Bestia 3D – 27 lipca 2014, godz. 11:00

sierpień

Gdzie jest Nemo 3D – 10 sierpień 2014, godz. 11:00

Merida Waleczna 3D – 31 sierpień 2014, godz. 11:00

Bilety do nabycia w kasach kina w cenie 8 zł dziecko, 12 zł opiekun.