Strona główna Bez kategorii Legendy muzyki w Cinema 3D

Legendy muzyki w Cinema 3D [KONKURS]

0

„Legendy muzyki” to wakacyjne wydarzenie dla wszystkich, którzy kochają muzykę i nocne życie w mieście. Bob Marley, Jim Morrison, Mick Jagger i Lou Reed – genialna muzyka i niezwykłe osobowości w cyklu czterech muzycznych dokumentów.

legendy muzyki

Jako pierwszy, na wielkim ekranie, będzie można zobaczyć film Marley. – To doskonały, nagradzany na festiwalach film o muzyce i życiu człowieka – legendy – Boba Marleya. Film Kevina Macdonalda “Marley” to potężna dawka dobrej energii, ponad dwugodzinna podróż do świata radości, muzyki, miłości i jedności ponad podziałami. To pierwszy film autoryzowany przez rodzinę Marleya, w którym wykorzystano niepublikowane dotychczas materiały archiwalne – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Kochał kobiety, futbol, ale jego największą miłością była muzyka – Bob Marley, Król Reggae, nazywany prorokiem Rasta, wielka legenda. Film będzie można zobaczyć 19 lipca o godzinie 20.00 w świdnickim kinie Cinema 3D.

Redakcja portalu Swidnica24.pl ma dla Czytelników zaproszenie na film.

Aby zawalczyć o nagrodę należy odpowiedzieć na pytanie: Na jakim albumie po raz pierwszy piosenka No woman, No cry?, wysyłając maila na adres [email protected] wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu. Na maile czekamy do piątku, 18 lipca, do godz.11:00.

Lipiec

Marley 19 lipca godz 20:00

Sierpień

Berlin. Lou Reed 2 sierpnia godz 20:00

The Doors: Historia niedopowiedziana 16 sierpnia godz 20:00