Strona główna Wydarzenia Świdnica Legendy Muzyki

Legendy Muzyki [KONKURS]

0

Cinema3D przygotowało prawdziwą gratkę dla miłośników muzyki. „Legendy muzyki”, wakacyjny cykl, co drugi weekend będzie dostarczać niezwykłych muzycznych doznań. Pierwsza odslona rusza już w najbliższą sobotę.

legendy muzyki

„Legendy muzyki” to wakacyjne wydarzenie dla wszystkich, którzy kochają muzykę i nocne życie w mieście. Bob Marley, Jim Morrison, Mick Jagger i Lou Reed – genialna muzyka i niezwykłe osobowości w cyklu czterech muzycznych dokumentów.  W lipcu Cinema3D zaprasza na: ROLLING STONES W BLASKU ŚWIATEŁ /5 lipca godz. 20:00/, BOB MARLEY /19 lipca godz. 20:00/. W sierpniu zaś: BERLIN. LOU REED /2 sierpnia godz. 20:00/,THE DOORS. HISTORIA NIEOPOWIEDZIANA /16 sierpnia. godz 20:00/.

Ogłaszamy konkurs, w którym można wygrać jedną wejściówkę na Rolling Stones w Blasku Świateł. Aby zawalczyć o nagrodę należy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku Bob Marley nagrał debiutancki singiel „Judge Not”?, wysyłając maila na adres [email protected] wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu. Wejściówka trafi do osoby, która jako 10. w kolejności nadeśle prawidłową odpowiedź. Na maile czekamy do piątku, 4 lipca, do godz.12:00.

Poprzedni artykułŚwiatowej sławy organista zagra w Świdnicy
Następny artykułTurniej orlików w Świebodzicach